Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek felé, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé, ha mindig vannak körülötte?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában, aki nagyon megtetszett. Néha nézzük egymást, és nemtudom bejövök-e neki, vagy mit gondol rólam.

De sosincs egyedül. Valójában aztsem tudom, hogy mit kéne mondanom neki de ha az őszintét mondom hátha hatásos lesz. De ha ottvannak mellette a barátnői, és elutasítana biztos rajtam röhögnének egy jódarabig ha meglátnának.

Mit csináljak így? hogyan tudassam vele, hogy bejön nekem?


2010. nov. 10. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
odafingasz egy k*rva büdöset, tuti hogy 20 felé fognak szétszaladni.
2010. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyszer biztosan van egyedül. pl hazafelé amikor megy. ha annyira félsz odamenni úgy, hogy ott vannak mások is, akkor figyeld hazafelé (igen ez elég gáz, de ez van), és amikor elválik a barátnőitől, akkor piff, véletlenül utoléred, és jééé, te is erre mész, hát én is, mert épp megyek egy barátomhoz, aki pont utánatok lakik két utcával, bár azt nem tudom ti hol laktok, de biztosan így van, szóval pont el tudlak kísérni.
2010. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hurrá azaz (Y) ügyes vagy 1. hozzászóló így kell ezt bátorítsd -.-""


Ha ottvannak, és nem szégyellősködsz hanem odamész sziasztok.. Ne haragudj félre tudnál jönni egy pillanatra? :O úgyis igent mondd, utána őszintébben tudsz beszélni..

Ne kezeld le a barátnőit, mert akkor elkönyvel.. Normálisan, nem kell kapkodni.. ;)

2010. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagybár várhatsz is :D én első szerelmemnél hajnali fél 1-kor Szaladtam le a ház elé, mert láttam az ablakból xDD Várhatsz is... talán úgy nem lessz ő sem befolyásolható
2010. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló: És addig várjak a suli előtt amíg nem végez? nem lesz utána kicsit feltűnő, az hogy akkor indulok el amikor ők végeztek és pont arra?

Egy kicsit perverznek nézne, nem? :S


3. válaszoló: Nem lenne fura, hogy csak így a semmiből egy srác megjelenik előtte, elhívom és pl aztmondomm neki, hogy csodálatos lány vagy...... ?


4. válaszoló: Tuti nem ugyan ott lakunk szóval ez lehetetlen :(:)

2010. nov. 10. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nem lenne fura, hogy csak így a semmiből egy srác megjelenik előtte, elhívom és pl aztmondomm neki, hogy csodálatos lány vagy"


Ne ezt mondd, hogy csodálatos lány vagy. Mondd azt, hogy szeretnéd megismerni, nem lenne e kedve valamikor találkozni, vagy akár csak msnen dumálni. Egyértelmű lesz, hogy azért szeretnél vele beszélgetni, mert tetszik neked, de ezzel nincs semmi gond.


Egyébként, nem akarlak lehangolni, de az is lehet, hogy kiderül, hogy nem is olyan, amilyennek elképzelted :P ezért is jó azt mondani hogy megismerni szeretnéd. Így esetleg nem gáz, ha utána nem keresed annyira a társaságát. És persze nem ciki a visszautasítás sem, azt mondja max hogy áá, bocs, de nem. De ezt nem egy szerelemvallás után tette volna, hanem csak egy egyszerű kérdés után. Maximum még egyszer rákérdezhetsz, ha csak úgy érzed hogy zavarba hoztad hirtelen a kérdéseddel és azért utasított vissza.

2010. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És mondjuk mégha el is hívom a társaságtól vagyha egyszer szimplán amikor egyedül van.

Akkor mégis hogyan mondjam.

pl egyből bele a közepébe? (Szia! szeretnélek megismerni, lenne kedved találkozni velem [v ilyesmi])

ez egy kicsit elég gyors lenne nem?

2010. nov. 10. 23:27
 8/13 anonim ***** válasza:
én voltam a 3. És eggyáltalán nem az :O Tudom mert én is csinálltam már a csajoknak bejön ha valaki tujda mit akar, legyél lényegretörő, de figyelj oda Ne túlozd el mindennek megvan az ideje
2010. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit értesz azalatt, hogy ne túlozzam el?
2010. nov. 10. 23:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Muszáj így belevágni, mert egyébként meg flúgosnak fog nézni. :P Ha nyomod az erőltetett laza-dumát, hogy mizu, meg áh, szar ez a suli, vagy hasonlók :) végig azon fog agyalni hogy mit akar ez tőlem?!


Jópersze, lehet hogy az én taktikám a rossz, és nemtudom valami romantikus dolgot kéne csinálni. Én így csináltam anno, és bejött. Legalábbis szóba álltak velem. Utána már úgyis csak azon múlik hogy össze illettek e, meg gyorsan meg tudsz e nyílni neki :)

2010. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!