Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen becenevet adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen becenevet adjak a rockerlánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
21 èves vagyok ès mèg sose volt barátnőm, a szomszèdba nemrèg beköltözött egy full dögös rockercsajszi kicsit idősebb is nálam ès próbálom fűzögetni. Már bemagoltam az összes kedvenc bandáját meg hogy miket szeret. Randira is hívtam 4x de eddig sajnos mindig lekoptatott. Az lehet a baj hogy èn kpopot hallgatok ès ezèrt nem randizik velem? Nem baj, kitartó vagyok, mindig mikor látom odakiabálok neki, hogy hello cicus meg hasonlók, de általában ez nem szokott neki tetszeni gondolom a megszólítással van gondja...talán nem tetszik neki a cicus, bebi, szivi ès hasonló. Tudtok olyan becenevet amit ha utána kiabálok tutti a siker?

2020. jan. 21. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak a megszólítás a gond forrása... 🤔


Szólj neki finoman, hogy "hé gec,figyeljé mán"

Biztos azonnal megtorpan majd, és hát vagy a szádba lép egy acélbetétessel, vagy leköp, de legalább valamilyen formában arra a pár másodpercre, amíg kihányod a fogaid, addig csak te leszel neki a középpontban.🙄

Sok sikert öcsi! 😉

2020. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, ideje átváltoznod.

Kb. ennyire radikálisan:

https://www.youtube.com/watch?v=4I76lDIPotQ

2020. jan. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!