Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány férfi-magyar nő!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány férfi-magyar nő! Tapasztalatok? Előnyei, hátrányai? Bármi érdekel, főleg, aki volt már ilyen helyzetben vagy látott már ilyet.

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Hű ha, mert más az mint a többi?

Ha szerelem vonzódás megvan ugyan úgy működik minden!

A személyiség számít!

2020. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
A legjobb helyre jöttél, ugyanis itt mindenki szívből gyűlöli a cigányokat. Szóval sok hasznos választ fogsz kapni... ja nem.
2020. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

És már meg is jött az első nem hasznos válasz a második válaszoló személyében. :)


Előnye, hogy nem volt anyagias, nem kellett sosem felesbe fizetni a randin, jószívű volt ilyen téren nagyon.

A hátránya, hogy borzasztó nehéz velük a szakítás, ez szerintem mindegyikre igaz lehet.


Most csak kiemeltem kettőt, ami talán a legtöbbjükre igaz lehet, hogy legyen a kérdésre is válasz.

2020. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Hátrány még, hogy a rokonságát is megkapod vele.

Szakítás sem egyszerű...

2020. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szőke hajú, tehát magyar hölgyismerősöm akinek az exe cigány volt! Konkrétan úgy szökött el tőle 3 gyerekkel. Szinte rabságban volt, dolgozni nem mehetett, pedig kellett volna a pénz. Nem volt olyan a szexben sem, hogy nekem most nincs kedvem, terhes vagyok, vagy megjött. A pasit nem érdekelte még az sem ha fájt a nőnek. Persze gyerektartást sem fizetett soha. Előnyét nem láttam még ilyen kapcsolatnak.

Utcán néha látok ilyen szerencsétlen fiatal magyar lányokat, elöl meg 2-3 gyerekkel, tolja a babakocsit, apuka meg mögöttük 2 méterrel és semmit nem segít a csajnak.

2020. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen a legnagyobb hátrány, hogy az egész familiáját megkapod vele együtt. Ő hiába normális köztük a többség nem az de ezt majd tapasztalni fogod.

Nekem is volt cigány barátom normális volt de a családja...

Hosszútávon nem működött.

2020. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm ilyen kapcsolatban élt,gyerekük is született. Ő diplomás,a pasi középvégzettséggel dolgozott,hétvégén járt haza. Aztán lett egy barátnője és lelépett. Szerintem kezdettől nem működött a kapcsolat,bár maguknak is bebeszélték,hogy igen...
2020. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva még elmegy mert egy cigány nőnek pozitívum egy normális, dolgozó magyar férfi.


De egy nő nem értem mit akar egy cigány férfitól... kb mindenki tudja mi lesz a vége, eltekintve pár kivételtől.

2020. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

"De egy nő nem értem mit akar egy cigány férfitól... kb mindenki tudja mi lesz a vége, eltekintve pár kivételtől."


Na, mi? Nem írtad le.

2020. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valahonnan biztos kapod majd a savazást
2020. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!