Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány pasik, férfiak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány pasik, férfiak mit gondolnak, gondoltok a magyar nőkről?

Figyelt kérdés

Bejönnek nekik?

Inkább választ egy egyébként értelmes, dolgozó, érett cigány férfi cigány nőt, vagy inkább magyart?

Kik jobbak az ágyban szerintük?



2019. okt. 24. 17:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Még olvasni is rossz volt! Gusztustalan!
2019. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
A magyar nők általában ki vannak éhezve egy jó kis szexre, odaadóak. De a cigánylányoknak a nyomukba sem érnek az ágyban, azok kenterbe verik őket.
2019. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezt fejtsd ki bővebben 2-es válaszoló.
2019. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván aki normális dolgozik a magához szerinte normális dolgozó nőt fogja választani származástól függetlenűl. Hogy az ágyban kik a jobbak ez embertípus kérdése és nem származásé. Mindkettő oldalt hallottam már csak ágynak dőlt betegről aktus közben! Ennyi!
2019. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 exronin ***** válasza:
94%

Hülye kérdés. Én roma vagyok és egyetlen egyszer, kamasz koromban volt egy roma barátnőm, soha többé! Ha valami nem tetszett, verekedni akart, folyton másokat szidott, műveletlen volt, trágárul beszèlt és mindenki, aki mást gondolt, mint ő kutyag e c i lett...


Azóta nem mondom, hogy nem ismerkedtem roma lányokkal, de nem lett soha semmi, mert már a beszèlgetèsnèl elment a kedvem tőlük.


Még egy megjegyzés, ahogy nézegetem, a roma nők szülés után nagyon csúnyán híznak, formátlanná válnak.

2019. okt. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az oka a kérdésemnek, mert tetszik egy férfi, aki cigány. Nagy köztünk a korkülönbség, de nekem mindig az idősebbek tetszettek, nem ő lenne az első. Nagyon jóképű, kedves, értelmes.

Csak szerettem volna tudni, hogyan viszonyulnak a férfiak a magyar nőkhöz. Akár van e valaki, aki csak cigány nőt választ?

2019. okt. 25. 16:54
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
NINCS-SOHA
2019. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Szúrnám a fosójukat.
2019. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: azért nem gondolom, hogy a cigánylányoknál manapság így működne, de köszi a választ.

2019. okt. 30. 15:44
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
16-17 éves cigánylányok nehezen szüzek, amikor már 12-13 évesen szülnek. :D
2019. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!