Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen fellángolással mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen fellángolással mit lehet kezdeni? Tartós párkapcsolatban, egy új ember megismerésekor.

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy nem akarom (és nem is fogom) eldobni a kapcsolatomat, vagy felborítani az életemet, nem ez a cél, csak a helyzetet szeretném megérteni.


Tehát az történt, hogy egy sajnálatos sportsérülés után kerültem egy gyógytornászhoz, és amikor belépett az ajtón, szinte azonnal elvarázsolt. Valami tünemény fiatal lány, kedves, szép, figyelmes, és nagyon óvatos volt a kezelésen, nehogy nagy fájdalmat okozzon. Gondolom, hogy több férfi páciense érezhetett hasonlót, tényleg mint a mesefilmekben, amikor a hercegnő előtűnik az árnyékból, és beragyogja a helyet.

Szóval napok óta rá gondolok, nagyon régen éreztem ilyen fellángolást, teljesen felkavart. Mivel lassan gyógyulok, kell még mennem hozzá, már előre izgulok. Persze az is lehet, hogy elmúlik ez is, mint ahogy a mondásban van, pár napig tart az egész.


Aki volt már hasonló helyzetben, tudna mesélni, vagy segíteni, hogy tudott felülkerekedni?



2020. jan. 21. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ne gondolni rá, tölts egy kicsit több időt a pároddal. Ő lengje be a mindennapjaidat.

Könnyebb lesz sokkal, ha már nem jársz a lányhoz. Onnantól gyorsabban fogsz felejteni.

2020. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a hormonok trükkös összjátéka a vizuális élmény hatásásra. Majd elmúlik, ne aggódj.
2020. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam hasonlóan gyógytornásszal (annyi különbséggel, hogy a személyisége mellett a teste is lenyűgözött, illetve heti rendszerességgel járok hozzá most is).

Szerintem az sem baj, ha gondolsz rá. Nálam bevált taktika az ilyen fellángolásoknál, hogy görcsös elfojtás helyett néhányszor jól kifantáziálom magamat, aztán már nem is érdekes.

Több találkozás után pedig az újdonság megszokásnak adja át a helyét, a kezdeti tüneményes illúzió után pedig felszínre kerülnek a hibái is. A varázs elszáll. Történet vége. Nem kell aggódni.

2020. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Verd ki a Facebook képeire, egyből elmúlik a fellángolás.
2020. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Több találkozás után biztosan csökkenni fog ez az érzés.
2020. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!