Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ket ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy ket ember akik boldog parkapcsolatban elnek, vonzodnak egymashoz?

Figyelt kérdés

Van baratom, a munkatarsam meg hazas, ket gyerekkel.

Nincs arrol szo, hogy megcsalnank a parunkat, csak elgondolkodtam, hogy vajon miert van ez :D Ha szingli lenne meg en is az biztos, hogy mar ramozdultam volna.


2016. szept. 27. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes dolog. Attól, hogy boldog párkapcsolatban él valaki, tarthat vonzónak valaki mást. Egy felnőtt ember a párján kívül általában a munkatársaival tölti a legtöbb időt, így egy az ízlésednek megfelelő munkatárs könnyen vonzóvá válhat a számodra.


Ha fontos számodra a párkapcsolatod, akkor tudomásul kell venni ezt az érzést, és oda kell figyelni arra, hogy ugyanúgy viselkedj a vonzó munkatársaddal, mint bármelyik másik számodra szimpatikus, de egyébként nem vonzó kollégáddal.

2016. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

persze, a baratom szamomra nagyon fontos. SOHA nem csalnam meg. :) Teljesen normalisan viselkedunk egymassal, csak nalunk megy a z a "fura csipkelodes" nem mint masokkal :)

De akkor megnyugodtam, hogy ez normalis.

2016. szept. 27. 17:59
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk az mar egy kicsit bajosabb, hogy nem csak jol nez ki, (nem jobban mint a baratom:)) de a munkatarsam szemelyisege jobban bejon mint a baratome. Bar ki tudja, hogy a maganeleteben is ilyen-e :D de szerintem igen.
2016. szept. 27. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége jobban bejön, mint a barátodé, akkor talán nem is annyira boldog a párkapcsolatod.
2016. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy a baratommal kulonbozobbek vagyunk mint a munkatarsammal. Hasonlo a szemelyisegunk. De azert minden rendben ezen nem aggodok. :D
2016. szept. 27. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán csak nem ismered a munkatársadat annyira, mint a barátodat. Ha nem folyton ezen a munkatársadon jár az eszed, akkor szerintem nincs ok aggodalomra.
2016. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első leírta a lényeget, teljesen természetes, hogy - általában a rózsaszín köd ereszkedésekor, szal pár év után - észreveszed, ha a párodon kívül más vonzó férfi is van a környezetedben. Innen meg kb. egy lépés a szexuális vonzalom. A lényleg, hogy tudatosítsd magadban, hogy "igen, ez van", de ne tulajdoníts neki nagyobb jelentőséget, mint amekkora valójában. Pl. ez nem jelenti kapásból azt, hogy gond van a párkapcsolatoddal (ahogy azt egy-két éves "kapcsikban" lévő emberek előszeretettel hangoztatják). Egyszerű, természetes testi vonzalom és kész. Arra figyelj még oda, hogy nem szabad "túl nagy" teret engedni ennek, nem csak az előbb említett tudatosításkor, hanem tettekben sem - gondolok itt a flörtre. Van az a szint, amikor az illető nézésétől kb leesik a szanaszét ázott bugyid, de ha eljuttok odaáig, az már gáz... főleg azért, mert az azt jelenti, hogy ti tehettek róla, ti engedtetek nagyobb teret ennek, mint kellett volna... stb., innentől pedig nagyon könnyű összekeverni ezt az érzést egy "illúzió-szerelemmel", aminek ugye komoly következményei lehetnek...

Szóval a lényeg: van ilyen, önmagában nincs ezzel baj, csak meg kell tanulni irányítható keretek közt tartani - vagy megszűntetni, ami amúgy szintén lehetséges (szintén tapasztalat).

2016. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ja dehogyis. mindig is jo pasinak tartottam de csak ennyi. hat ezert mondtam, hogy ki tudja a maganeletben milyen :D az biztos, hogy egy nagyon rendes srac de ahogy mondod, nem ismerem ugy, mint a baratomat. :)

mindenesetre en furcsalltam mert amig nem volt baratom mindig ugy gondoltam, hogy ha van parunk akkor soha nem fogunk senki masra ranezni :D 2 eve vagyunk egyutt es mondjuk tenyleg nem neztem ra senkire, csak gondolom mivel ezzel a munkatarssal idot is toltok el, nem csak az utcan latom, ezert tunt fel jobban. :)

2016. szept. 27. 18:30
 9/11 A kérdező kommentje:
a csipkelodesen, meg vonalmon kivul nem mennek tovabb ez biztos. :)
2016. szept. 27. 18:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki így van vele, hogy majd nem kell neki senki más, aztán ez nagyon gyorsan elmúlik, 2-3 év alatt maximum, utána nagyra nyílnak az addig tágrazárt szemek.
2016. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!