Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkkel tulajdonképpen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkkel tulajdonképpen nem szabad őszintének lenni? Ez a tanulság a Norbi esetből?

Figyelt kérdés

Megnéztem a videóját, olyan 80-90% diszlájkolta. A kommentekben pedig szanaszét szedik, anyázzák. Pedig az ég világon semmi mást nem csinált mint őszinte volt. Ha nem így gondolja valaki, akkor csak egyetlen mondatot idézzen, ami nem igaz abban a 2 perces videóban.

Ez is annak a bizonyítéka, hogy a nőkkel nem szabad őszintének lenni, úgy általánosságban sem, és egy konkrét kiszemelt nővel sem? A nőknek egyszerűen hazudni kell, mert ezt várják el?


2020. jan. 21. 18:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
19%

Átlagember nem akarja az igazságot,simogasd a lelkét meg mond azt amit hallani akar.

Ennyit akarnak, nem akarják tudni az igazat egyáltalán.

2020. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem őszinteség volt részéről hanem üzletpolitika, ugye te is tudod.
2020. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a tanulság az, hogy a negatív reklám is reklám, sőt még nagyobb reklám, mint a pozitív. Mondott egy vállalhatatlan bunkóságot - 100% figyelem irányul rá. Ha megmentene 500 kiscicát és eloltaná egyedül az ausztrál tüzeket akkor se lenne ekkora figyelme.


És mivel egy médiaszélhámos, ezért ez életi. Szidalom? Nem számít, FIGYELEM, ez kell csak neki, enélkül megszűnne létezni. Ákos, Havas Henrik stb. miért bunkók? Mert figyelmet kapnak érte.

2020. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Noren1989 ***** válasza:
92%

Vonatkoztassunk el a norbis sztoritól végre. Nos, vannak emberek, akik nehezen viselik az igazat. Emberek, nemtől függetlenül.


Ha némelyik embernél a hazugság a gyorsabb/könnyebb út, válaszd azt, mi nem fogunk érte megkövezni.


Norbis sztorit abszólút nem követem, csak az itteni kérdésekből. Lassan körvonalazódik bennem, hogy ez is csak egy újabb, magánvéleménybe csomagolt reklámfogás volt a részéről. Másfelől nézd meg, még itt is róla beszélgetünk, ami alaphelyzetben abszolút indokolatlan lenne. A rossz reklám is reklám, ne feledd.

2020. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
13%

SOHA!


Hogy mondod meg őszintén, hogy nős vagy, nagy a segge abban a ruhában, gyűlölöd a kutyáját, nem kell soha kölyök, a barátnője szexy, azért késtem, mert hazavittem a Katit,...?


SOHA!

2020. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
82%
Jaj itt vannak a skizo 48% és negyven x százalékos barátaid is. :)
2020. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
12%
Figyu,a nőkkel nem kell őszínténnek lenni.Ők sem azok,tudjuk miért.
2020. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
31%

Ez itt, a Gyakorin is így van!


Én állatorvosként mindig nyíltan leírtam az igazat az állatos rovatban. Erre mindig 0%, töröltetés, anyázó privátok, trollozás,... voltak a reakciók.

2020. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%

5-ös én bármikor megmondom a dolgokat.

Pl randin ezzel kezdek gyereket soha nem akarok,itt ha feláll akkor legalább nem raboltuk egymás idejét.

Azt is megmondtam a lakásomba nem lesz se macska se kutya mert összekarcolja tönkreteszi az 5.1-t addig élt az az állat.

Pedig szeretem az állatokat.


Azt is megmondom nem szeretem ha hízik a nő.

Ezért választok csak olyan párt aki hasonlóan él mint én,hasonló gondolatai vannak,meg olyan életmódja is.

Mindenkinek így kellene amúgy mik a céljai ahhoz mérten kell párt találni.

2020. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%
Még 1 norbis kérdés és törlöm magam...
2020. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!