Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttatok már rá példát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már rá példát, hogy egy lánynál akinél sokat sőt nagyon sokat illetve sokáig próbálkoztatok, megadtatok mindent neki összejött, mással aki nálatok rosszabb személyiségü ember és aztán szakítottak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha pl egy ferfi vagy egy no a biztosat a bizonytalanért otthagyja mert a masik fél egy “jobb képü” személy és ez az illető csak kihasználja és szakítanak, hogy később láttatok rajta szenvedést és hogy megbánta amit tett? Ha igen mennyi erre az esély? Csak puszta kíváncsiságból

2019. márc. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy bánja meg.. Ha fiatal 20 alatti akkor még egy csep esély sincs rá ! Majd 30-35 között a cipődet nyalná de addig esélytelen.
2019. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, őt nem akarja. Akkor tök mindegy, hogy a másikkal nem sikerült neki.

A szemelyiseg meg csalóka, mert magát mindenki hajlamos jobbnak látni másoknál.

2019. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van hasonló. Azt nem tudom a srác jobb vagy rosszabb nálam de azt tudom hogy a lány nem boldog vele, és velem sokkal boldogabb volt. Mostanában ha látom úgy néz ki mint a mosott sz/\r. Ettől függetlenül nincs semmire esély. Éljen együtt a döntésével.
2019. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy zaklatsz valakit az érzéseiddel és akarata ellenére piszkálod nem vagy jó party, sőt pont az ellentéte. Bárkivel szívesebben jár majd aki minimálisan tiszteletben tartja a döntését.

Ha nem akar és erőszakosan nyomulsz nem vagy vele jó, nem adod meg neki amire vágyik mivel arra vágyik, hogy békén hagyd.

Megsem fordulnak a fejemben az ilyen férfiak. Nem érdekeltek, nem szerettem őket, nem tetszettek, nem akartam tőlük semmit. Pont annyira hiányzik az ilyen, mint egy makacs pattanás a hátsómról.

2019. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3+ Plussz a közös ismerősöktől tudom hogy mióta az új sráccal van olyan mint egy mélydepressziós. Beszopta.
2019. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!