Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság, vagy szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság, vagy szerelem? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

Mármint...tudod egyenrangúként kezelni a kétféle kapcsolatot? Ha igen, hogyan?


A barátom nekem azt mondta, hogy a legjobb barátja fontosabb nálam, mert 2 éve majdnem elveszítette egy csaj kavarásai miatt. Ezt mire véljem? Én miatta az összes létező barátomat elveszítettem.


2010. júl. 22. 11:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Én sosem tettem ilyet. Nekem ő a negyedik szerelmem, és soha egyiküknek sem kavartam be. Sőt, én eddig úgy vettem, hogy az aktuális szerelmem legjobb haverjával haveri viszonyban vagyok.
2010. júl. 22. 11:36
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor beletörődöm, hogy senkinek sem lehetek én a legfontosabb. Nem is fogok tenni érte semmit! Nem kell család, barátok, szerelem. Leélem az életemet inkább egyedül, mint hogy ilyen konfliktusoknak tegyem ki magam, és bizonyos személyekhez hasonlítsanak.
2010. júl. 22. 11:37
 13/30 anonim ***** válasza:
Ne legyél szociopata, az nem vezet semmi jóhoz... !
2010. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de buta vagy.

Konfliktusok nélkül nem lehet élni. Meg kell tanulnod megoldani őket.

De ha ez egy olyan párkapcsolat, ami miatt elveszítettél minden barátodat, akkor el kellene egy kicsit gondolkozni a dolgon. Egy párkapcsolat nem jelentheti azt, hogy mindenki mással megszűnik a kapcsolatod. Ott valami gáz van.

2010. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy az manapság sok mindentől függ hogy épp melyik a fontosabb!Van hogy van egy ember akit a barátodnak hiszel pedig nem is az és feladsz érte vagy elrontasz érte egy nagy szerelmet.Van hogy van egy aki nagyon eltudja játszani hogy szeret,és megtud győzni,befolyásolni tud,eltud rontani egy igazi barátságot.Ma már az a baj hogy túl egyszerűen kimondják azt hogy "barátok vagyunk".Egy egyszerű haverságra is.És pláne lányoknál ma már sosem biztos egy barátság.Én azt mondom hülyeség ez a választósdi.Szeresd mindkettőt úgy ahogy kell és ahogy eddig és törődj mindkettőjükkel ugyanannyit mint amikor még nem volt a másik(a barát vagy a kapcsolat).Aki pedig azt mondja elege van válassz:na azt ne válaszd!!! Mert az ő szeretete gyengébb vagy hamis.Nekem ez a véleményem de ki hogy gondolja!
2010. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát 1 barátom maradt meg, Őt tuti nem veszítem el. Ő az igaz barátom, de én mégis egyenrangúan kezelem a két kapcsolatot : ugyanannyit találkozom a barátnőmmel, mint a szerelmemmel. Tudnak egymásról, ismerik is egymást így neten keresztül.
2010. júl. 22. 11:42
 17/30 A kérdező kommentje:
11.41, teljes mértékben osztom a véleményedet, bár nem tudtam volna így megfogalmazni. Csak sajnos nem így állnak hozzá a dologhoz, és ugye ha valakit meg akarsz változtatni, úm. a saját képedre formálni, akkor nem is szereted igazán. Én csak magamat akarom megváltoztatni, másokat sosem.
2010. júl. 22. 11:44
 18/30 A kérdező kommentje:
Bocsi : *sokan nem így állnak hozzá a dologhoz
2010. júl. 22. 11:45
 19/30 anonim ***** válasza:

a barátság. mert egy igaz barátot nem mindenhol talál az ember..

mondjuk az igazit se..

2010. júl. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hát, na igen. Mondjuk most belegondoltam, hogy elpazaroltam 10 hónapot a semmire, mert ezek szerint én sz.rt se érek a szemében. De tulképp nem is érdekel már, megtörtént, megtörtént, változtatni nem lehet, csak beletörődni. Többet nem lesz kapcsolatom, max. egyéjszakás kaland. Akkor nem verhetnek át.
2010. júl. 22. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!