Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a fontosabb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a fontosabb? A lángoló szerelem, vagy az ésszerű választás?

Figyelt kérdés
Az illető nagyon jó ember, hűséges, megbízható, gondoskodó, jó férj, jó családapa lenne, akinek hasonló az értékrendje, de "csak" nagyon mély szeretetet, tiszteletet éreztek, és hiányzik a tűz. Folytatnátok?
2011. aug. 8. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A jó szex!
2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 heloka ***** válasza:

ismerős eset..

a baj, hogy nem tudtam szakításkor milyen okokat felhozni.

az exemből is pont ez hiányzott.

nagyon fájt neki a szakítás, de nem döntöttem rosszul, hogy elhagytam, egy percig sem bántam.

most iszonyatosan szerelmes vagyok egy másik fiúba:) és ez nagyon hiányzott előtte!

2011. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
a lángoló szerelem bármikor kialudhat, egy okos választásnál pedig felgyúlhat a tűz, aztán lehet, hogy ott is kialszik, hát ezt most én sem tudnám eldönteni.
2011. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Nagyon függ attól, hogy hány éves vagy.


Szerintem fiatalon inkább a szerelem fontosabb később azonban mikor már az ember olyan korban van, hogy nősülni/férjhez menni kéne akkor már én inkább az észszerűséget helyezném előtérbe.


22F

2011. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én az ésszerű választást gondolnám jobbnak, hisz a tűz sem örök, viszont van egy csodálatos ember az életedben, akit még megszerethetsz.
2011. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, ő 24, tudom, hogy ő sokat gondol a házasságra, és én is el tudnám képzelni vele az életemet, de félek, hogy egyszer majd hiányozni fog az a 2centivel a föld fölött lebegés, csak akkor már késő lesz.
2011. aug. 8. 20:42
 7/19 heloka ***** válasza:

19 évesen még nagyon korai házasságot tervezni:)

és hidd el nagyon fog hiányozni a szerelem érzése

2011. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mi szerelmesek voltunk a párommal egymásba. 30 évesen ismerkedtünk meg. Rá 1 évvel megbeszéltük, hogy jöhet a baba. 1-re sikerült. Lett mégegy babánk kisfiam 2 éves korában.

Most 2 gyermekünk van és romokban a kapcsolatunk, már rég nincs szerelem, részemről szarba nézés van, nincs tisztelet, nincs közös céljaink.

Bár ésszerűen választottam volna.

35 évesek vagyunk most és éppen elválnak útjaink

A pici babánk fél éves

Nekünk nem jött be a szerelemből egy életre választás.

A szex tökéletes volt. De utoljára a kislányunk megfoganásánál voltunk együtt, azóta nem. Azaz 15 hónapja nem szexelünk, nem csókolózunk-kiábrándultunk egymásból.

2011. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 heloka ***** válasza:
persze, érthető hogy 30 évesen már ésszerűen kell gondolkodni, de egy 19éves lánynak még rengeteg lehetősége van a szerelemre/szerelmekre :)
2011. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
jó kérdés. szerintem a szerelem alap, mert anélkül mi értelme lenne az egésznek? persze lehet hogy elmúlik majd, de lehet hogy nem. a kérdés az, hogy elmúlt a tűz, vagy meg sem volt? ha elmúlt akkor ki tudja, ha meg sem volt akkor felejtős a dolog, kár lenne erőltetni. bár! addig megéri folytatni amíg jobban meg nem ismered a másikat, egy-két randi erejéig.
2011. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!