Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreznétek ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek ilyenkor vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Én már bemutattam itthon a családnak. Barátaim is találkoztak már vele, de ő még nem mutatott be otthon, és nem is említette, hogy szándékában állna valamikor. Egy haverjával találkoztam csak, de vele is mondhatni véletlenül.

Plusz hétvégen megláttam amikor írt vissza az anyukájának,hogy azt írta neki aznap: "Mikor mész a lányhoz?"

Szörnyen rosszul esett és megalázónak találom.

Nem szóltam még neki ezekről, mert nem akarok hisztizni minden apróságért.

Szerintetek csak túlreagálom vagy ez nem normális dolog?

19/l 25/f



2020. jan. 22. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Túlreagálod, miért kellene, hogy 2 hónap után bemutasson a szüleinek?
2020. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából eddig akárkinek elmondtam, mindenki furcsállta, hogy még nem mutatott be.
2020. jan. 22. 18:10
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Túlreagálod. Nagyon is.

6 hónapja vagyok együtt a párommal, de még nem mutattam be otthon, nem is tervezem. Távkapcsolatban vagyunk. Én ismerem a családját, gyakran alszok ott, két-három heteket vagyok ott.

A barátom egyáltalán nem igényli, hogy bemutassam, a szüleim és a testvéreim tudják hogy létezik, a barátaim egy része nem tudja.

2020. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
2 honap után abszolut illendő bemutatni. Nekem nem ugy tűnik hogy komolyan gondolja ezt a kapcsolatot.
2020. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor jól van.
2020. jan. 22. 18:16
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Lehet jó oka van rá. Az én családom extra gáz, nagyon cikisen viselkednek és folyton leégetnek. Volt olyan barátnőm aki pár hónap után ki volt akadva és attól félt, h szégyellem és azért nem mutatom be, pedig nem őt szégyelltem, hanem pont hogy a családomat szégyelltem előtte. Szóval ne könyveld el, h csakis arról lehet szó, h veled van baja, az érmének mindig két oldala van.
2020. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Úristen de irritálóan nyomulsz. 2 hónap ember, hűtsd le magad ha nem akarod, hogy elhagyjon. Ha már most ilyeneken hisztizel és ilyeneket vársz el akkor mi lesz később. Én menekülnék tőled.
2020. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Egy városban laktok? Szülei is?

Tesóm 4 hónap után hozta haza a barátját.

2020. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek a #6-tal. Nekem is volt olyan barátnőm, aki azért nem mutatott be a családjának jó sokáig, mert szégyellte az apukáját, s félt, hogy emiedek elijedek tőle. Minden párkapcsolat, amelyben benne van a házasság esélye is, egyfajta csomagban érkezik a családdal együtt. El kell viselni a kotnyeles, mindenbe beleszóló és mindent kritizáló családtagokat is. Lehet, hogy a párod nagy erővel sejti, hogy az anyukájából elviselhetetlen anyós lesz, aki jó eséllyel megkeseríti majd az életed, s késleltetni akarja az ezzel való szembesülésedet. Talán azt gondolja, hogy a kettőtök kapcsolatának még erősödnie kell ahhoz, hogy az anyósjelölt-sokkot elviseld.
2020. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 Fogyatékos! Tudsz szöveget értelmezni? Írtam, hogy nem hoztam fel neki. Méghogy én vagyok nyomulós...jóisten. Jobban tetted volna ha magadban tartod a frusztráltságod. Szerencsétlen.


A normális válaszokat köszönöm!

2020. jan. 22. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!