Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+osak! Mitől éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+osak! Mitől éreznétek magatok boldognakMOST?

Figyelt kérdés
Fejtsd ki bővebben mi tenne boldoggá, az élet bármilyen területén. Nemet, kort írjatok!

2020. jan. 18. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha végre lenne egy nő, aki önmagamért szeretne, őszintén érdeklődne felém, és nem csak a xarságait zúdítaná rám, mint lelki szemetesre. Illetve, ha az igazság diadalmaskodna egy ügyben. 32F
2020. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért a feltételes mód? Én most nagyon boldog vagyok. Anyagiakban nincs probléma, hetente járok táncbuliba, a nők felfigyeltek rám (nagyon sokáig nem volt kapcsolatom), fejlesztem magam a szerelem terén. igen, mondhatni jól állok most nagyon.

Volt egy meghiúsult szerelmem, ha az máshogy alakult volna, akkor talán boldogabb lennék.

2020. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Ha a párom szeretne
2020. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk az tenne boldoggá, ha nem menne az összes nő a külsőre és látnának annyi szépséget bennem, hogy egy valaki össze jöjjön velem.

Nekem soha nem voltak nagy elvárásaim egy nő felé. Nem kell hogy szép legyen, az se zavarna, hogy ducibb a kelleténél.

De még se kaptam sosem esélyt erre.

A másik, ha normális munkát is tudnék találni.

2020. jan. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden! Ha mondjuk lenne emésztési bajom,lenne egy kertes hazam sok allattal,ha utazgathatnek,ha olyan helyen laknek ahol az emberek jo fejek,ha olyan helyen dolgoznek ahol öröm bejarni mert elhulyeskednenk a kolegakkal egesz nap,ha huszoneves lennek.
2020. jan. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Jelenleg 2 dolog tenne boldoggá:

1, Sikerüljön a felmondásom, és az új munkahelyen legyek ügyes;

2, Találjak egy olyan őt, aki kedveli, ha a lábával is foglalkoznak. (37F)

2020. jan. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6: "nőt.
2020. jan. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy szereto ferfi meleg olelese.

Nekem ilyen kis dolgok hoznak boldogsagot


Minden mas megtudok oldani

2020. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Van a környezetemben pár nő aki tetszik. Ha felváltva,folytatólagosan és titokban dughatnám őket. Amúgy nős vagyok.
2020. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha az a férfi, akivel levelezek pár hete e-mailben, nemcsak unaloműző chatpartnernek tekinteni és komolyan venne. (Az egyik válaszadó alapján, mert pont egykorúak: ha nem hinné azt, hogy "csak" a sz..ságaimat szeretném rázúdítani, mint lelki szemetesládára.)
2020. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!