Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontosabb a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontosabb a saját önbecsülésünk mint a körülöttü lévő emberek?

Figyelt kérdés
Én pl. mindig ki találok valamit, hogy minnél erősebbnek érezzem magam és minimalizáljam annak a kockázatát, hogy életem során akármi is meg tudjon törni vagy irányítani tudjon! Voltmár, hogy több mint egy hétig nem aludtam, vagy adigg nem állok fel a székről amég a fegyveremet nem szedtem szét és raktam össze 10.000 szer, na mind1 most kitaláltam, hogy nem szexelek 1 évig, bár szerintem nem is olyan nagy dolog ez, de a barátnőm kereken 20 napot bírt és azt mondta itthagy. Meg is tette, de mostmeg vissza akar jönni! Bár nem értem, 2 nap után, hogy jutott erre, de az nem is az én dolgom! Viszont szerintem nem lenne szerencsés visszafogadni, mert ahogy látom túl hamar összeomlik és feladja! Ráadásul nem tud döntést hozni ami mellett kitartona!
2020. jan. 23. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látott?
2020. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az emberek különbözőek szóval neked biztos fontosabb. Én nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak, hogy védjem magam. Szeretek szétesni, meghalni, összetörve lenni mert olyankor belassul minden és nagy igazságokra jövök rá. Nekem nem kell egy évig szex nélkül élni hogy rájöjjek hol szerepel a szex az értékrendemben, és tudom milyen mértékben tudna "irányítani". Ha mindig védem magam valamitől akkor azzal telik az életem hogy félek. Nem akarok félni, én leszarom ha történik velem valami, ezért beleállok a dolgokba általában, és biztosító kötél nélkül megyek hegyet mászni. Vagy megtanulom hogy kell, vagy leesek és akkor meghalok, vagy túlélem és tudom, hogy máskor egy másmilyen sziklába kapaszkodok.


Viszont nem lennék ilyen merész ha olyan baràtnőm lenne mint a tied. 20 nap rohadt kevés idő. Mi van ha hónapok telnek el úgy, hogy te valami miatt nem vagy olyan mint amilyennek ő szeretné, hogy legyél. Vagy évek. Nekem is szar lenne szex nélkül egy év, nem azért mert az irányít engem, hanem mert szeretem és értelmetlennek tartom nem csinálni csak úgy. De ha én hasonlítanék hozzád, úgy gondolkodnék mint te, vagy csak szimplán nagyon mélyen értenélek akkor biztos kitartanék melletted, mert annyira fontosnak tartanám mint amennyire neked az

2020. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan... Az ilyen kamu kérdéseknek mégis mi értelme? Nézz utána, hogy hány napot bír ki az ember alvásmegvonás nélkül.
2020. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hajra! Maradj ilyen amilyen vagy! En egyszer nem ittam semmit huszezer napig, legutobb megcsinaltam 300 ezer fekvotamaszt 10 perc alatt, a legujabb projektem pedig elszamolni 50 trillioig 0-tol, aztan vissza nullaig. Az egyszeru emberek ezt nem erthetik.
2020. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől nem leszel sem kemény, sem megingathatatlan, csak bohóc
2020. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez valami borzalom amit magadról leírsz.Sosem szoktam ilyet mondani, főleg ismeretlenül ,de a leírtak alapján Te kapcsolatra alkalmatlan vagy. Ezek értelmetlen rögeszmék Nálad, amivel semmit nem bizonyítasz, de magadnak, se a külvilágnak.


Egyébként ezt a több mint egy hétig nem aludtál történetet nem hiszem el.Gondolom akkor nem dolgozol/nem tanulsz, mert képtelen lennél bármiben is helytállni ha mégis így tettél.


Sok a szabadidőd amit nem tudsz hasznosan eltölteni?


A barátnőt ne fogadd vissza, később hálás lesz neked ezért.

2020. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!