Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létrelehetne hozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létrelehetne hozni egy olyan törvényt, ahol tilos lenne az anyagiasság, tehát egy nő nem várhat el autót, végzettséget, saját házat a másiktól, egy férfi nem pózolhat a kocsijával, izmaival, pénzével?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam ezen, mert látom elég nagy probléma az anyagiás és talán lehetne olyan törvényeket hozni, hogy aki felszínes az ne keressen addig magának partner, míg nem lesz igazi felnőtt. Mondjuk kormány propaganda helyett olyan plakátokat készítenének amik a valódi szeretetre, elfogadásra, együttérzésre ösztökélnék az embereket.
2020. jan. 20. 17:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Én nem bonyolítanám. Alanyi jogon jó nőt minden férfinak!
2020. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Az emberek tudatszintjét kell megnövelni, ami által egyáltalán nem is lesz nekik fontosak ezek a dolgok.
2020. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Ennek mégis mi a f.om értelme van, most komolyan? Neked nem marha mindegy, hogy mások mit várnak el a másik embertől, akivel kapcsolatot akarnak? Ha neked nem tetszik, hogy valakinek a kocsi meg a jó fizetés elvárás, akkor ne olyan nőkkel kezdj, akiket ez érdekel. De ezen nyígni bakker...

Szerintem arra is hozzunk törvényt, hogy a férfiakat ne érdekelhesse a nők mellmérete, mert az is felszínesség! Ne lehessen olyan képeket közzétenni, ahol látszik, valamint hozzanak létre egy olyan eszközt, ami az utcán is eltakarja. Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy segít valaki?

2020. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennél még az alapjövedelmes srác is logikusabb.

A legtöbb ember nem anyagias. Aki igen azt nem kell választani párnak ha le vagy égve.

A nagy átlag egy jóléti társadalomban elvárja a jólétet. Ez egy általános kellemes életet takar ahol anélkül lehet vásárolni hogy filléreket kéne számolni és olykor bele fér egy kis lazítás étterem utazás stb. Amennyiben ezt az adott ember tudja biztosítani magának úgy nem anyagias ha elvárja a párjától is. Ha meg magától nem tudja megteremteni de a másik szívesen osztja meg vele amilyen van akkor nem látom hol a gond?

Ha pedig irigyli őket valaki semmi nem akadályozza abban hogy utánuk csinálja.

Én szeretem hogy mindenki az alapján keresheti a társát ami alapján akarja. Így az talál meg aki rám vágyik és azzal lehetek akire vágyom.

Ha elkezdjük nyírbálni az emberi jogokat hamar észak korreában találjuk magunkat.

2020. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, nem keresek senkit, csak látom vannak problémák, amit szerintem kilehetne küszöbölni, mert ha hiszitek, ha nem az anyagias csajnak is rossz az, ha anyagias, mert elzárja maga elöl a valódi szeretet lehetőségeit. Terápia kéne neki, mert az anyagias elvárások azok megmérgezik a másik embert és tovább termeli a problémát. Úgy hiszem ezeket a problémákat kezelni kell, és, ha államilag lehet, akkor hozzunk törvényeket létre, hogy, aki nem igaz szeretetből keres partnert, ne keressen magának inkább válasszon terápiát, mind férfiaknak mind nőknek. Nem ártana nagyobb szeretetre, nagyobb közösségi értékekre buzdítani az embereket.
2020. jan. 20. 17:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne akkor a sok 30-as, 40-es pasival, aki fiatal, jó nőt akar? Az 50-es gazdag pasinak is muszáj lenne 50-es csúnya nőkkel lenni a modellek helyett. A sok 40-es kapuzárási pánikos sem tudna lelépni a felesége mellől, hiába vette meg a menő kocsit.
2020. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ingyen pénzt és jó időt írnék elő törvényben. Sőt, magában az alaptörvényben, nehogy az ellenzék hatályon kívül helyezhesse!
2020. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Persze lehet zöldségeket beszélek, csak hirtelen jutott eszembe és gondoltam leírom. :D Annakidején nem egy anyagias csajba csalódtam és amikor olvasom a kérdéseket erről, akkor áttudom érezni a problémákat és gondoltam hátha valami új törvénykezés segítene e ezen.
2020. jan. 20. 18:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert neked ha törvényben előírják, hogy ezentúl ne a vékony nők tetsszenek, hanem a kiló felettiek, akkor te hirtelen megváltozol és rájössz, hogy a dagadt nőknél nincs szexibb, nem? Vagy ha nem, akkor elmész pszichológushoz, hátha az meg fogja neked magyarázni, hogy márpedig neked a dagadtak kellenek, mert ha csak a vékony nőket nézed, az felszínesség.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy valaki így gondolkodik:D

2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
100 kiló felettiek*
2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!