Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasodni szeretnék, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodni szeretnék, nincs menyasszonyom - de ötletem lenne kit kérjek feleségül. Nagyon hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Házas férfi szeretnék lenni. Poén szinten már volt akitől ezt megkérdeztem és csak kiröhögött.


Szerintetek hozzám jönne így valaki? Ezzel a kérdéssel kezdeném az udvarlást. Természetesen nem rögtön lenne az esküvő, hanem minimum fél vagy 1 évig "járnánk". Igaz a mondás, hogy az ilyen rögtönzött ötletekből alakulnak ki a legjobb dolgok.🙂


Mit szóltok ehhez?

31/F


2020. jan. 24. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 Noren1989 ***** válasza:
97%
Azt szólom, hogy ilyen idősen kár fantazmagóriákba ringatnod magad.
2020. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
94%

A válaszom IGEN! Hülye vagy fiam 😂😂


32N

2020. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:
#2, na végre egy tökös nő!😉😘
2020. jan. 24. 19:13
 4/91 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülye vagyok, de nem hülyeség ez!
2020. jan. 24. 19:13
 5/91 anonim ***** válasza:
70%

Menekülni fognak. Ha nincs társaságod, ahol nők is megfordulnak, és "rá vannak kényszerülve" a személyiséged megismerésére (értsd: átugorható a külső szűrő), akkor 2 lehetőséged van:


1. Szert teszel egy ilyen társaságra, és ott megpróbálsz a nőkkel beszélgetni.


2. Mindent megteszel a külső adottságaid maximumra fejlesztése érdekében. Testzsír, izomzat, fogazat, haj, öltözködés, ápoltság. Apró korrekciós műtétek is beleférnek, ha zavar valami (pl elálló fül).


Ha ez megvan, vetkőzd le a görcsösséget, ne úgy tekints a megismerendő nőre, mint a leendő gyerekeid anyjára, hanem mint egy másik emberre, mondjuk egy idős nénire. Ne gondolj bele túl sokat egy randiba, és ne szaladj előre. Inkább legyél távolságtartó és titokzatos, soha ne tárulkozz ki. Ne lógj folyton a nyakán, várd meg, míg ő keres. Húzd az agyukat, ezt imádják. Ha ezekhez tartod magad, egy hónapon belül olyan szerelmes lesz beléd, hogy mindent meg fog tenni azért, hogy veled lehessen.


Én egyébként a második utat választottam. Nem kellenek a felszínes barátok, akik úgyis kikopnak: nem ők az élet értelme hosszútávon, hanem a család.

2020. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
95%
Házasodna a gazda
2020. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:
Igen, házasodnék! A legtöbb nő azért sír mert X év együttélés után se kérik meg a kezüket, én meg úgy állok hogy sehol senki. Korombeliek mindkét nemből már rég babáznak, vágynék rá én is.
2020. jan. 24. 22:32
 8/91 anonim ***** válasza:
96%
#2 vagyok. En mar voltam házas és mégegyszer tuti nem megyek férjhez. Meg van 2 lanyom is. De inkább egyedül nevelem fel őket. Nyugodtabb vagyok ha nincs mellettem olyan pasi aki kisajtolja belőlem az energiát.
2020. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy nő erre a kérdésedre egyből igent mondana, tuti nem lenne normális. Sem a nő,sem a kapcsolat. Ez nem így működik.


20/L

2020. jan. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
96%

Látod, te sem gondolod komolyan, hogy rögtön egy életre elköteleződnél valakivel, akivel nem voltatok együtt elözőleg.


Ha egy évig járnátok, akkor talán kiderülne (hasonlóképpen, mint egy sima párkapcsolatban), hogy nem vagytok egymáshoz valóak és nem csak szakítás következne, hanem drámai esküvő lefújás, meg minden.

Mit akarsz azzal elérni, hogy belerohansz a dolgokba???? Ettől még nem lesz garantált az, hogy együtt lesztek. Saját magadnak nehezíted a helyzetet.

Ha együtt kell lennetek, és összeillő pár vagytok, az kis idővel kiderül... ha meg nem, akkor csak fölösleges energiát öltél az esküvő szervezésbe, amit utólag lefújtok. Mégis mire jó ez a hülyeség?

2020. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!