Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen nőt vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen nőt vesztek el feleségül? Mik a legfontosabbak? És ha megcsal nád, miért tennéd?

Figyelt kérdés

Tehát, vannak úgy veszem észre, hogy vannak azok a nők akik bele esnek otthon a hasznos, cseléd kategóriába. Akiket sose jegyeznek el és soha nem lesznek feleségek, csak várnak, hiába döglenek bele otthon a házimunkába, a pasi a szomszéd jucikához jár át és nem érdekli semmi. És vannak a királynők akik ott hagyják a koszos zoknit ahol a férfi hagyja, vagy nem áll mindig pacekban a ház, de a férfi tiszteli, felnéz rá. El jegyzi, feleségül veszi, és nem kerül a hasznos kategóriába. Nem fogják megcsalni, mert boldogok velük.

Milyen férfit akar a nő? Mi teszi boldoggá? Min múlik, hogy valaki cseléd lesz vagy királynő a férfi szemébe? Mitől tekinted Nőnek a nőt? Mennyire fontos, hogy mindig csinos legyen és úgy várjon haza, stb? Remélem van kedvetek válaszolni,férfiak. Köszönöm nektek 😊



2019. márc. 25. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem az itteni férfiaknak tenném fel ezt a kerdést. (TISZTELET A KIVÉTELNEK)
2019. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Az álomnőmet most jegyezték el. Aranyos, vékony, szép, szereti az állatokat és szeret utazni. Na, őt én is elvettem volna, de erről lekéstem. :D
2019. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Azt a kategóriát, akinek nincsen önbecsülése és mártír cselédként viselkedik és alárendeli magát a másiknak, kiszolgálja, na azt a kategóriát egész pontosan senki nem fogja tisztelni. Ők sem tisztelik saját magukat, miért tisztelné őket bárki is? Érdemes ezen elgondolkozni.
2019. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak a nőket a konyha miatt veszik el, de a ( jó) szex tartja őket otthon.
2019. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Lusták magukra főzni? Ez a házasság alapja?
2019. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Most nem azért, de nem attól függ, hogy valaki úgy dönt, le akarja-e élni az életét az adott nővel vagy sem, hogy az a nő mennyire házicseléd. Sőt, bár a legtöbbeknél (gondolom) valamennyire előny ha házias az asszony, nem egy kőbe vésett feltétel, ami nélkül nem nősül. Az, hogy valaki cseléd lesz vagy királynő a férfi szemében, csak és kizárólag magán a nőn múlik, semmi máson. Ha cselédként viselkedik, akkor cselédnek is fogják tekinteni és úgy is fognak vele bánni, ez ilyen egyszerű.


A férfiak egyébként nem bonyolult lények, olyan nőt akarnak, akihez szívesen mennek haza, akivel jól érzik együtt magukat az élet minden tekintetében (szex, család, bármi). Amennyiben nem minden feltétel teljesül ezek közül, akkor fognak vagy eljárogatni, vagy nem megnősülni. Ennyi a nagy titok. Ezek ugye nem általános jellemvonások, hogy mitől fog szívesen hazamenni a férfi az asszonyához, mindenkinek más a fontos.

2019. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Lepontozhattok, de 15 év házasság van mögöttem......Egy nőnek cselédnek, királynőnek, úrinőnek és mocskos kvának kell lenni, attól függően hogy mire van szükség, milyen terület tőlvan szó . És ezt nem tanítják iskolában, de nem ám.
2019. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Sosem voltam cseléd,pedig 12 éve férjnél vagyok..
2019. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Mi bajotok? Ha a párom vacsival és tisztasaggal vár haza akkor ő cseled? Mi van? Zakkantak vagytok :)


Kérdező, azt hogy milyen férfit akár a nő, azt majd egy következő kérdésben kérdezd meg. De hogy milyen nőt szeretnék? Nos aki angyalkent nyit ajtót cseledkent kiszolgál, kis ördögént elcsábít és kis k... az ágyban :). Nagyjából ennyi. De az nem jelenti azt hogy cseled. Reggel ha kelek kaját és kávét csinálok neki rejtett üzeneteket hagyok, hogy ne unatkozom és a nap végére mikor hazajövök újra ugyanígy várjon :) persze ha megyek itt ott viszek neki ajándékot, vagy ha tudom, hogy nem készült vacsival, akkor elviszem vacsizni. Tőlem is megkapja azt amit én tőle. Fontos, hogy megértse ha nem mindig vagyok a toppon, ez nagyon fontos elvegre 12-14 órát melózok és van hogy azért elfaradok, meg ha főnök vagyok is.


Számomra az a fontos, hogy ha én nem tudok mindig kedveskedni, akkor megértse és ne cirkuszoljon.


Igazából, én nem vettem el a páromat. Helyette évente 3-4x elviszem őt nászútra :D megbeszéltük hogy én nem akarok házasodni mert nekem nem ez a fontos, hanem hogy harmónia legyen. Még az elején mondtam neki, hogy ha igényli veszek neki jegygyűrűt és eljegyzés, de nekem az esküvő kidobott pénz. Azon elviszem nyaralni :)


Ja, egyébként előtte kb 4-5 kapcsolatom volt egyikben sem csaltam meg a páromat bár volt 2 nő aki megcsalt és én is megtehették volna, de nem, nekem annyit nem ér. Nehéz volt, meg is konnyeztem akkor, de rájöttem hogy nem ők voltak az igazik.

2019. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Feleségem foz és takarít. Régen volt bejaronom de a feleségem tobbe kerül.
2019. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!