Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeritek a bumble nevű appot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek a bumble nevű appot?

Figyelt kérdés
Olyan mint a tinder csak jobb :D de sztem nagyon kevesen használják

2020. jan. 25. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer (1 hónapja) behalt a Tinder a telómon, akkor felraktam és nem jött be.

Az alapkoncepció remek, hogy Match után a csajnak 24 órán belül írni kell, különben szétválás van.

De az a baj, hogy Mo-n nagyon kevesen használják (egy óra alatt az egész országos kínálat átpörgethető!), emiatt távolságra se lehet szűrni és aki fent van, azok is 80%-ban épp itt lévő külföldiek... Vagyis jó app lenne, de senki se használja, emiatt senki se regisztrál rá, ami miatt nem lesz több felhasználó. Igazi 22-es csapdája.

2020. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jó, csak sajnos ahogy az elozo irja..pozitivum, hogy igenyesebb emberek vannak rajta
2020. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Letöltöttem közel 2 hete.. szimpi volt , főleg az hogy csajnak kell először írnia , meg hogy 24 óra után szétválik ha nincs üzenet.. egy baj volt vele, hogy szinte kizárólag Pestről voltak fenn emberek. Távolságra meg nem lehet szűrni ugye sajnos:( Letöröltem.

De kár érte , mert egy tényleg jó kis app lenne, ha távolságra lehetne szűrni, ( meg több felhasználóval)

2020. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szóval ha 24 éves nőként komoly kapcsolatot szeretnék és megpróbálnám az online ismerekdést akkor érdemes lenne itt kezdeni Tinder helyett? (Budapesten élek)
2022. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4 - abszolút, szerintem tök jó, hogy több mindenre lehet szűrni, annak is van előnye, hogy a lány kezdeményezhet, normálisabb emberek regisztrálnak rá, szóval go for it:) én sem hittem volna, de bejött!
2022. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!