Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet érett gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet érett gondolkodású komoly férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 17:06
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem társkeresőkön SE, itt SE.

Mielőtt jönnének a privátok, férfi vagyok, nyugalom.


Kérdező, jobban jársz, ha az ismerettségi körödben keresel ilyet, a direkt ismerkedés nem szokott általánosságban véve jó eredménnyel zárulni.

2020. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a környezetemben nincs ilyen férfi.
2020. jan. 25. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt? /37F/
2020. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Társaságba jársz valamerre?
2020. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
De szeretem ezt az általánosítást, hogy SE ott, SE itt; sőt sehol. Aki ezt írja, az épp nem komoly gondolkodású, érett férfi, ebben biztos vagyok; adott tehát, hogy nem tudja megítélni, hogy igenis vannak és ráadásul minden platformon, csak esélyt kell adni akkor is, ha előzőleg 20 idiótába futottál bele. Ennyi a titok, nem több.
2020. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 igen de ott vagy jóval idősebbek vannak vagy pedig már a normálisak foglaltak
2020. jan. 25. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig baromság.


Mindenhol akárhol bárhol megvan rá az esély, és sehol sem.

2020. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rockarc ***** válasza:

Nincs kifejezett lelohely. Az simerkedesnel jobbat meg nem talaltak ki. A netes tarskeresesnek is megvannak a hatulutoi, de arra jo, hogy viszonylag gyorsan tudod felvenni tobb emberrel is a kapcsolatot es a kapcsolatot kizaro dolgokon hamar vegig tudtok menni, utana meg ugyis az fog szamitani, hogy eloben milyen a masik, ott fog kiderulni, hogy mennyire komoly.


Mondjuk megkerdezhetsz elozetesen olyanokat, hogy mik a tervei, celjai, akar-e tanulni, kulfoldre menni, gyerekekrol mi az elkepzelese stb, ez mar eleg sok mindent elarul a masikrol. Mondjuk sokan tudnak bullshitelni, de ha rakerdezel, hogy ezekert mit is tett, vagy mit tervez tenni, hogy valora valljanak, az mar melyebb, osszetettebb valaszt igenyel. Persze sose lesz tuti modszer, de probald meg hasonlo modon felterkepezni a masikat es nem szegyen tovabblepni, ha zavart erzel az eroben. Ezt hivjak tarskeresesnek.


43F

2020. jan. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!