Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érett gondolkodású, szép okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású, szép okos hölgyek belevágnátok komoly kapcsolatba ilyen tipusú férfival?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm 35 éves szingli, még a szüleivel lakik, saját autója nincs. Komoly kapcsolatai max, 3-4 hónapig tartottak. Átlagos kinézetű, nem helyes de nem is csúnya! Sok barátja van, viszont mind nők, és átlagosan 18-27 év korosztályból! Hűséges tipus, és nagyon őszinte, viszont éretlen gyermekes gondolkodású! Fél a komoly döntésektől! Viszont jó humorral rendelkezik! Unatkozni nem lehet mellette! De egy tökéletes okos, nagyon szép nőt keres maga mellé, amolyan hibátlant! Rengeteget beszél! Szeret kirándulni a természetet! Érdekes egyénisége van! Konok makacs és önfejű! Határozatlan! Gyermeket még pár évig nem szeretne, még nem érett hozzá, idegen gyermekét nem fogadja el, tehát gyermektelen nőt keres! Mekkora esélyei vannak így? Ti belevágnátok a kapcsolatba?

2015. nov. 4. 09:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert a szuleivel el. Nem is ertem hogy lehetseges ez ebben a korban. :O
2015. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem, aki nem képes vállalni a felelősséget az nem felnőtt!

A túlzott makacsság tönkreteheti a kapcsolatot.

A határozatlanságról inkább meg nem mondok véleményt!


De ha az illető tudja, hogy ez így nem kóser, akkor jobban tenné, ha változtatna, mert így egy ugyanolyan határozatlan, éretlen gondolkodású nőszemélyt fog kapni az élettől, mint ő maga.

2015. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Így kényelmes neki, százezer forintot keres, abból nem hiszem ,hogy törlesztést + rezsit és megélhetést egyedül fizetni tudna.
2015. nov. 4. 09:40
 4/19 A kérdező kommentje:
Az nem furcsa nektek, hogy csak nőkkel barátkozik és egyre fiatalabbak most már 18 évesek vannak a baráti körében? Arra gondoltam valószínű, hogy olyan szinten áll, mint egy 18 éves, csak éppen 17 évvel idősebb náluk!
2015. nov. 4. 09:42
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
És még fogalmazni sem tud.
2015. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Egy éretlen, határozatlan, gyerekes és már bõven felnõtt férfival aki még a szüleinél él soha. Nekem társ Kell egyenlõre, még nem gyerek. Mások sokkal fiatalabbam elkölröznek otthonról akkor is ha ugy a nehezebb.

18L

2015. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Na akkor én szépen kielemezném a leírást. Először is, valószínűleg én túl fiatal lennék az illetőhöz, bár volt már nálam 16 évvel idősebb pasival dolgom, szóval se gáz. (és mielőtt jönnének a kommentek, nem a pénzéért voltam vele, csupán csak szex miatt és úgyszint fordítva, szóval senki nem használt ki senkit)

Az, hogy nincs saját autója engem nem különösebben érdekel, nem vagyok csitri, hogy mindenhova furikázni kelljen a fenekem, van lábam. A szülős dolog már lehet gáz, mert néha az ember vágyik egy kis magányra, főleg kettesben. És ha egy 19 éves srácnál nem is, de egy 35-nél már elvárható, hogy ne arra kelljen figyelni, hogy a drága mama éppen mit akar. Komoly kapcsolatot nem neveznék 3-4 hónapig tartónak, azok kb pont annyira elegek, hogy kicsit jobban megismerjük a másikat és belássuk ez az életben nem fog működni.

Az, hogy nők a barátai megint csak nem zavaró, mert nekem meg férfiak, és hogy pont ebből a korosztályból meg végképp nem, mert én is ide tartozom. Tény, hogy valószínűleg nem jönnék ki a barátival, pont azért mert nők, de senkivel nem vagyok utálatos és el tudok viselni mindenkit. Ez az én önhibám.

Az tipikusan előnyös ha valaki hűséges és őszinte, én is az vagyok. A gyermekes gondolkodással egészen addig nincs baj, amíg csak az örök gyerek formát tölti be, ha mindenben képtelen dönteni, akkor megette a fene, mert én nem irányító akarok lenni hanem társ. A jó humor és kiállás az mindenképp kell, azzal lehet a legkönyebben megfogni valakit. Sokat beszél megint csak nem probléma, de az a kérésem, hogy magaslatokba kerüljön a beszélgetés és ne csak fecsegésbe fojtódjon. A természetet én is szeretem, ezzel gond egy szál se.

Pesszimista én is vagyok, ebből adódóan sok mindenen összevesznék és képtelenek lennénk javítani egy problémán a kapcsolatban. Legalább egy embernek meg kell tennie ezt a lépést, szóval két pesszimista nem jó egymás mellé. Gyermeket jó pár évig én sem szeretnék, előttem még ott az élet meg a karier.


Azt hiszem jól leírtam a véleményem. Az, hogy belevágnék-e, ennyiből nem lehet megmondani, esélyt mindenkinek adok, de a fentiek alapján valszeg nem lennénk jó páros.

2015. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lennék szép és okos, akkor sem akarnék semmit egy ilyen embertől.
2015. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. En is ferfiakkal baratkozom inkabb. Ah a furcsa hogy a kenyelmet valasztja, a helyett, hogy tegyen azert, hogy tobbet keressen, ezek szerint nem ambiciozus, ami egy ertelmesebb nonel mar kizaro ok. Minde e mellet gyerekes, komolytalan, amit be i ismer, es nem tesz ellene! Itt a joszivuseg edeskeves, ha nem tudok ra felnezni. A kutyamnak is jo szive van.
2015. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hallottad a népítéletet Kérdező? Takaroggyá' 14 órába' dóóóóóógozni mer' csak az a férfijjas aki 14 órába húzajaz igát! Igaz bee is rokkannak, de hát akkó majd lecseréjjük!


Szóva tessék mekszagadni, az az igazi madjar mentalitás!


(ez volt a proli válaszolók ítélete :( )

2015. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!