Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mely tulajdonságok tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely tulajdonságok tesznek egy férfit igazi férfivá?

Figyelt kérdés
Külsőleg és belsőleg.
2020. jan. 25. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Mindenkinek mást jelent az igazi férfi.

Számomra külsőleg a széles váll, éppen annyira izmos és erős hogy meg tudjon védeni, egészséges bőr/haj/fogak mert azért ez is sokat elmond.

Belsőre a céltudatosság, a magabiztosság, határozottság, megbízhatóság, olyan legyen akire lehet tàmaszkodni.

2020. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Belsőleg:

-Mindig vállald a felelősséget a tetteidért.

-Soha ne bánts olyat aki gyengébb nálad és a segítségre szorulna.

2020. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2, Nagyon kis angyal vagy de most nem ez a kérdés és nem is rólam van szó.
2020. jan. 25. 23:07
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a nő is attól lesz jó és a férfi is attól lesz férfi, ha mind a benne lévő gyereket és a benne lévő állatot megtanulja a megfelelő pillanatban kiengedni és megélni, egyébként pedig van akkora ereje és uralma magán, hogy ne ezek vezessék az életben.


Egy gyerekes pasi nem férfi.

Egy hisztis sem.

Aki a farka után megy és nem gondolkodik, az sem.

Akinek olyan az értékrendje, hogy eldobjon hosszú távon értékes dolgokat impulzusok és random érzelmi hullámok miatt, az sem férfi.

Aki felelősséget vállal valamiért, de ezt eldobja, mint egy kölök, az sem férfi.

Aki csak a nyálát csorgatja akárkinek a seggére és a mellére, az sem férfi.

Aki agresszív állat, az sem férfi.


Ennek megfelelően külsőre akinek nincs stílusa, csak magára hány olyan ruhákat, amibe az anyja öltöztette, azt is gyűrötten és nem foglalkozik a szakállával, a hajával vagy a megjelenésével, az is inkább gyerek...

Aki igénytelen és kényelmesen él ahelyett, hogy magára parancsolna és tenné a dolgát keményen, edzene, dolgozna rendesen, az sem férfi.


A türelem, a hűség, az, hogy normális ember vagy, de lehet veled jól szórakozni és meg tudsz dugni rendesen egy nőt, mert el tudod dönteni, mikor nem kell jófiúnak lenni, az férfias. Aki nem tudja a felnőtt, a gyerek és az állati énjét vezérelni, azt én nem nevezném férfinek.

2020. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Yen! Te kicsit drasztikusan közelítetted meg a dolgot de legyen.

Ha ennyire átfogóan tanulmányoztál minket férfiakat, akkor feltételezem, h ezen a hosszú kizárásos úton eljutottál oda, h fogalmad legyen arról, h szerinted a férfiak hány %-áról lehetne elmondani, h igazi férfi!

2020. jan. 25. 23:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg olyan emberi viselkedési formákat redukálsz le ránk, férfiakra ami a nőket is érinti.
2020. jan. 25. 23:41
 7/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én amit a páromban nagyra tartok és a férfiak fölé emeli, az az...

-lehet adni a szavára. Bármit mond, az úgy is van vagy úgyis lesz.

-egyenes. Mindig őszinte velem is és másokkal szemben is, de sosem bunkó.

-Tisztel másokat és őt is tisztelik.

2020. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külső: 185-190cm körüli és nagyobb darab nálam

Belső: megbízható, magabiztos, tartja a szavát, tisztel, őszinte, céltudatos.

2020. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Rockarc ***** válasza:
63%

#4-es jokat irt. A ferfi attol ferfi, hogy tudja mikor mibe erdemes beleallni es mikor mit erdemes elengedni. Vannak helyzetek, amikor az asztalra kell csapni, van amikor meg nagyvonalunak kell lenni, ugyanis ez legalabb akkora tekintelyt ad, ha nem tobbet.


Meglatasom szerint egy komplex differencialt szemelynek tobb "arca" is van. Minel differencialtabb, annal tobb. Vicces, amikor annak kell lenni, hatorozott, amikor annak van itt az ideje stb. Akinek csak a megszeppent kisfiu arca van, az lelkileg tuti visszamaradott. A masik, hogy vallalja onmagat. Nekem is van hibam, de nem takargatom, az is a reszem, attol is vagyok olyan, amilyen. Ha rejtegetnem, akkor az azt jelentene, hogy kevesnek erzem magam, fontosabbnak tunik a megtevesztes, mint az oszinteseg. Amit pedig teszek es mondok, annak oka van, hogy ugy es azt tettem es szamonkerheto rajtam.


43F

2020. jan. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rockarc!

Ha egy nő van olyan rátermett, h tudja mit ragadjon meg és engedjen el akkor az a nő szerinted férfias vonásokat hordoz a pozitív emberi erényei alatt? Nem meg sérteni akarlak de tényleg nem értem, h 43 évesen, hogy nem látod át a fogalmak kiterjedését...


Szerintem férfi nem létezik család nélkül mert ha egy sötét erdőn keresztül vezet at út, ő lép be elosszor és négy elől. De ha vízre kell szállni egy kis csónakkal, elsőnek a gyermeket tudja biztonságba utána a szerelmét és csak aztán ő ha még felfér.

2020. jan. 26. 03:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!