Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért ismerkedem vele, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért ismerkedem vele, mert érdekes?

Figyelt kérdés

A férfi,aki mostanság egyre jobban érdeklődik irántam,elég érdekfeszítő figura. Nem sármos,nincs jó alakja,nem helyes az arca,se semmi,de olyan dumája van,hogy wao. Nos,elég manipulatív is.


Igazából semmit nem akarok tőle,se komolyat,se futókalandot (van amúgyis elég nagy hölgykoszorúja) de érdekel,pusztán kíváncsiság szintjén. Meg persze a manipulatív emberek pszichéje mindig egy különleges téma volt nekem.


Engem is probál szédíteni és nagyon okos,de mégis átlátok a dumájàn.

Ez baj? Kicsit olyan játékot játszom,hogy "le akarom törni a szarvàt".


2020. jan. 29. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd a végén a te önbizalmadat törik le, plusz a lelkedbe is belegázolnak. Ismerem ezt a típust.
2020. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ilyenkor van az, hogy te szívod meg. Szerinted nem látja? Dehogynem.
2020. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha ő ezt látja,akkor miért keres folyton? Miért nem tesz le rólam?
2020. jan. 29. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért tenné?

Belekezdett egy játékba, amiben te is részt veszel.

Tudod hány nőt nem dug meg, akinek löki a dumát: rengeteget. És akkor mi van?

A játék célja lehet a játék maga, nem csak a győzelem.

2020. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Ez szerintem nem gond, jó dolog, hogy végre egy nő megpróbálja helyben hagyni a férfit. Ilyen játékot velem is űzhetnél, eléggé lehetetlen személy vagyok én is:).
2020. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4es nél a pont..


De kulomben a "csupán érdekes" az ott fog végződni ahol nem hitted volna.. Csak szólok..

2020. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!