Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem vagyok normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vagyok normális, hogy egy ukrán sráccal ismerkedem a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ráadásul Ukrajnában lakik, de még csak nem is Kárpátalján, hanem Dnyipropetrovszkban. Mindenki óva int, hogy nehogy valami szervkereskedő legyen. Van okom félni? Egyelőre nagyon szimpatikusnak tűnik, és a képei alapján pont nem azt feltételezném, hogy bűnöző.

2019. dec. 22. 07:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb magyar mamahotelesnél jobb az ukrán pasi.
2019. dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ki mit mond ilyenkor. A legtöbb nő úgyis végigviszi az ilyen ismerkedéseket. Aztán vagy bejön, vagy nem. Rendszeresen látok ilyeneket nőktől arabokkal, négerekkel, törökökkel, románokkal, stb. Valahogy a férfiak nem igazán fogékonyak erre, nem jut eszembe egy férfi sem ilyen akárhonnan szalajtott nőkkel. Érdekes ez.
2019. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Geiger müller számlálóval azért én végigmérném. Kell neki a magyar állampolgárság, itt akar letelepedni.
2019. dec. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz,nehogy az legyen hogy majd idővel pénzt kér ahhoz hogy ide utazhasson. Sok a csaló.
2019. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Bizony még Ukrajnában is jobb lehet az életszínvonal, mint itt, feltéve ha nem háborús övezet. Ugyanis itt nálunk keleti bérek, de nyugati árak vannak. Ukrajnában pedig keleti bérek ÉS keleti árak is. Le lehet nézni az ukránokat, ők az egyetlenek szinte akiket még a magyarok lenézhetnek, de valójában még ott is jobb az élet.
2019. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5ös! Szerintem költözz oda! :DDD
2019. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Neki adhatod a szívedet. Szó szerint.
2019. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így, honnan lehetne tudni?? Ott is élnek rendes emberek, mint itthon és maffiózók is.Itt senki nem tudja neked megmondani, ő egy rendes ember, vagy épp futtatásra keres lányokat.
2019. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értem az ilyeneket akik szerint még az ukránoknál és a románoknál is jobb az élet mint itt, hogy akkor miért nem mennek oda? És ők meg miért járnak ide. Valószínűleg ezeket olyanok írják és mondják akik sz.rul élnek és azért élnek sz.rul, mert fogalmuk sincs a világról. Meg azért, mert tipikus idióta síránkozók, ez nagyon jellemző felénk. Évente kijön legalább egy statisztika, hogy mennyire boldogtalanok a magyarok. Azonnal megy a rinya, hogy igen, mert szegények vagyunk, stb. Francokat azért. Azért, mert pesszimista a fél ország. Állandóan lefelé kámpicsorodik a szájuk. Ha bércsökkentés van akkor azért, ha béremelés akkor meg azért, hogy miért csak 5%. Bezzeg a németeknél... Igen, a németeknél a gazdaság néhol tartományonknént termel annyit mint más országok egy az egyben. És nem akkora országok mint a miénk, mert ennyit ott szerintem csak Stuttgart és München kitermel. És kitermelte már akkor is amikor mi a gulyás kommunizmusban a paprikát termelgettünk, meg kiflit zabáltunk a Balatonon. Olyan szintű ez a pesszimizmus és síránkozás, hogy rendszeresen látom például a Facebookon a pánikolást meg a negatívkodást azoktól is akik már 15 éve a hatalmas német gazdag életet habzsolják. Csak állandóan köpködnek visszafelé, mert ez olyan mélyről jön, hogy sosem kopik ki.

Egyébként, hogy a francba jön ide egyáltalán az, hogy egy párkeresésnél az ukrán gyerek országában milyen az anyagi helyzet? Ez megint a síránkozásból jön. Szakadt, szegény ország, de ott is járnak ám 30-40 milliós autókkal, ott is van aki jól él. Úgy ahogy itt is. Nézz szét az utcán... Lehet ez a gyerek is jól él. Nők szerelme ennyire anyagiaktól orientált egyébként?

2019. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!