Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy valaki a gyász időszak alatt meghízik? A párom apja december közepén halt meg, elmondása szerint nagyon megviselte. A kapcsolatunk és elkezdett rámenni, mert ő ápolta. Most a családjából Senki sem kérdezi meg, hogy hogy érzi magát, hogy van. Én minden nap felteszem neki a kérdést a válasz mindig ugyanaz: megvagyok. Állítja, hogy nagyon megviselte az ápolási időszak és az apja halála, de a viselkedésében én ezt nem tapasztaltam illetve eléggé meghízott. Nem ismerek még egy olyan embert akinek egy ilyen eset után jó étvágya lenne. Mit gondoljak róla? Valóban rossz lehet e neki vagy ez csak egy szín játék, mert amúgy egy gyenge jellem.

2020. jan. 30. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. A depresszió miatt kényszerevő, ez okoz neki valamennyi örömet.
2020. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszik endorfin termelődik, főleg, ha magas szénhidráttartalmú ételeket fogyaszt, ettől jobban érzi magát. Elképzelheted, hogy mennyire várja mindennap azt a kérdést, hogy hogyan van, amikor sz@rul. Inkább próbálj meg izgalmat vinni a mindennapjaiba, legyél spontán, biztosan elképesztően nehéz lehet neki. Szeresd!
2020. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy elképesztően alacsony az érzelmi intelligenciád, ha azt gondolod, hogy megjátsza a rossz kedvét az apja halála után, hát megmondom azt neked, nem igazán lennék boldog, ha kiderülne ez a páromról.
2020. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ismételten, az utolsó kedvéért: Azt írtam, hogy annak ellenére, hogy állítja, hogy megviselte ez az időszak ez nem látszik rajta és sem a beszédében sem a viselkedésében. Én úgy látom, hogy annyira nem viselte meg, mert ha eltud járni bulizni, szórakozni a haverjaival és mindenkivel tud foglalkozni csak azokkal nem akikkel kellene, ilyen például a gyerekkori legjobb barátja akkor nem értem teljesen ezt a viselkedést.
2020. jan. 30. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a stresszkezelési ill gyászfeldolgozási stratégiája. A sok evés simán lehet stresszoldó, ahogy a sok buli és ott az alkoholfogyasztás is. Az, h a szeretteivel nem foglalkozik, nem tudom miért lehet, talán kérdezd meg tőle, amire szeretnél választ kapni. Azt is el tudom képzelni, h nem akar panaszkodni nekik, nem akar a történtekről mesélni nekik, mert felkavaró, de tudja, h úgy is szóba kerülne és inkább vár még kicsit, ameddig le nem ülepszenek benne a közelmúlt megrázó eseményei.

Ezzel nem azt mondom, h ezek a megfelelő stratégiák ilyen helyzetben, de tudom, h nagyon nehéz lehet neki.

Kitartást Nektek!

2020. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!