Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a férfi viselkedésről? Én nem tudom mit gondoljak róla.

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mi az oka annak, hogy megbeszélünk egy találkozót, vagyis ő mond egy x napot, de lemondja, mert neki nem jó, aztán mondja hogy holnap, de a holnap sem jó, mert ez a dolga az a dolga van.

Gondolok arra van más is neki, vagy tényleg dolga van. De fura, hogy mindig halasztja a napokat.


2019. jan. 30. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ja, valószínű, hogy nem te vagy az egyetlen. De tök mindegy, mert láthatólag annyira nem érdekled, ahogy téged ő.
2019. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Magamból kiindulva.


Felnőtt ember, akinek munkahelye van. Tudod, határidők, projektek, túlóra,...


Nem mindenki fix műszakos, meg apuci pénzén élősködik.

2019. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2.es: de hetente mindig lemondani gyanús

Én is dolgozom, de akkor nem ígérek, és szólok hogy bocs mégsem érek rá. És főleg ha facebokoon meg online vagyok órákig. Nem gondolod illik szólni, ha jársz valakivel hogy bocsi, de gondok vannak a munkában nem érek rá. Ez érthető.

Ezt te is így csinálod?

2019. jan. 30. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Én is órákig tudok a neten lenni, melóban!

És van, hogy már indulok haza, és akkor jön a hívás, hogy kolléga nem tud jönni, vagy, hogy a parkolóból menjek vissza.

Nekem is volt, hogy egy héten 5 randit mondtam le, és a mostani páromnak is, mert olyan a melója.

2019. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak vésztartalék vagy. A fontosakhoz megy, amikor téged lemond.
2019. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. XD azt mégis hogy mikor online a facebokoon. De ez nem is érdekel, hanem miért nem lehet ilyen esetben egyenes lenni. Én biztos nem csinálnék így senkivel.
2019. jan. 30. 21:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekled annyira.


Netes ismerkedésnél nekem is ez volt a legutolsóval. Találka megbeszél, közbejött neki valami, átraktuk, megint lett valami, új időpont kitűzése. 3. alkalommal is elakarta napolni. Mondtam neki, hogy köszönöm de így nem szeretném erőltetni a dolgot. Rögtön jólett az előre megbeszélt alkalom. Találkoztunk, beszélgettünk, azóta nem keresett. Nem érzem, hogy bármit vesztettem volna.

2019. jan. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Nem neten ismerkedtem meg vele.
2019. jan. 31. 04:29
 9/11 A kérdező kommentje:
7. Igen pontosan, de ő hogy lemondta a találkát egyúttal mondott egy másik napot is, én pedig megmondtam nekem ez így nem jó. De nem érti hogy miért nem jó.
2019. jan. 31. 04:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet ugyanaz a pasi XD


Ő is ajánlott másik időpontot és nekem minden változtatása megfelelő volt időben, nem volt probléma a megbeszéléssel csak azzal, hogy tartsa is magát hozzá.

Próbáljátok meg mégegyszer, ha megint kitér a randi elől hagyd.

2019. jan. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!