Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hazudott nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott nekem a pasi?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy pasival, de nem tudta eldönteni, hogy akar-e kapcsolatot vagy nem. Nagyon a szexkapcsolat irányába terelődött a dolog. Azt mondta tetszem neki külsőre és a belső értékeimmel sincs baj, de úgy érzi nem passzolunk össze.

Nekem is ugyanúgy bejön, nagyon jó pasi, emberileg is teljesen rendben van. Viszont én hiányolom, hogy meg se próbáltuk igazából, hogy milyen lenne egymással. Állandóan itt motoszkál, hogy mi lett volna ha érzés.


2020. jan. 30. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

És azért nem kezdtél vele, mert azt írta, hogy nem passzoltok egymáshoz? Ha ezt így megmondta, akkor nem tudom Te mit tehettél volna. Ő nem akart veled kezdeni, mert biztos talált jobbat nálad, vagy rájött, hogy van egy olyan tulajdonságod amit nem tudna elviselni, vagy esetleg egyszerűen nem akart kapcsolatot.

Az ilyennel nem tudsz mit kezdeni. Majd akad más.

2020. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Megijedt a pasi,biztos kicsi van neki,hagyd a francba.
2020. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha valaki nem tudja eldönteni, az nem akar. Valszínűleg veled nem akart. Aki terel, az meg nincs rendben emberileg. Hány éves? Szar ez a duma.
2020. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexelni akat veled, nem kapcsolatot. Megmondta. Ha nem akar, nem erőltetheted.
2020. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak elvette, amit elvehetett...
2020. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!