Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott, normalis ha ezutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott, normalis ha ezutan nem hiszek abban, hogy igazan szerethet? Picit szeretnem megleckeztetni.

Figyelt kérdés

A parom hazugsagon kaptam..

Tudni kell, hogy engem nem erdekel kit nezeget kivel beszel .. kit mit hogy merre csak ne hazudjon. Nem itelem el a kivancsisagot.

Tegnap lattam, hogy egy transzvesztitat megnezett Facebookon. Mivel en telefonom szervizben van megkertem, hogy keressen mar ra nekem valakire.. (persze azert kertem, hogy lenyissa a keresest..es megtudjam kerdezni hogy pontosan azt a "holgyet" miert nezte meg, en is kivancsi voltam. Mikor maga is meglatta, hogy nem torolte es ott van gyors eltakarta a telefonjat kikapcsolta kicsit ki is akadt. Hogy o nem keres ra senkire es a tobbi es a tobbi. Eltelt egy ora es elkezdte nekem mondogatni, hogy kozos lany ismerosunk volt a keresesi listaban senki mas (persze tudtam hogy hazudik) es hogy higyjem el mert nem hazudna nekem es szeret ratata...

Ma irtam neki munkahelyemrol, hogy sajnalom, es bocsanatot szeretnek tole kerni amiert ketelkedtem benne es tudom hogy soha nem hazudna nekem (persze tudom hogy hazudott) kicsit lekiismeret furdalast szeretnek neki ezzel okozni... remelem emiatt nem vagyok gonosz?! szoval bocsanatot kertem tole.. es megirtam hogy milyen kis hulye vagyok hogy megkerdojeleztem a szavat.


Nos igazabol a kerdesem az lenne, hogy van okom ra, hogy emiatt kisit elvesszen a bizalom es ketelkedjek az erzeseiben?! Velem tenyleg mindent megbeszelhet szeretem es megertem... de a hazugsagot nem birom.



2015. júl. 6. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Irtam neki hogy remelem elfogadja a bocsanat keresem es irta hogy persze hogy elfogadja... picit hanyinger fogott el :/
2015. júl. 6. 10:49
 2/6 Mumusan ***** válasza:
Szerintem szégyellte és kellemetlen volt neki hogy ilyenen kaptad rajta, mert ez a férfiúi becsületén esett csorba.
2015. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 omba ***** válasza:
100%

hm....

először le akartalak volna cseszni, hogy a párodat ne "leckéztesd" - de elolvasva sztorit egyetértek veled.


Még sajnos abban is egyetértek, hogy a bizalmad is megrendült...


a hazugság is, de hát konkrétan ez a keresgélése...

2015. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Miért is keresgéltél a telefonjában?

BIZALOM

2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4-es, szóval a nő a hunyó????

Nem az a probléma, hogy a férj transzvesztitát keres, hanem az, hogy ez kiderül.

Aha!

2015. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Claire15 válasza:
Szerintem elég korrekt voltál.Olvastam egy olyan sztorit,hogy egy házas férfi megcsalta a feleségét.A felesége annyit mondott,hogy ,,gyere vissza,ha meguntad."1 év múlva visszament a férje hozzá.
2015. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!