Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérhetnék véleményeket? Hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék véleményeket? Hiába tettem fel már 2x is a kérdést, először nem kaptam egy épkézláb választ sem, másodjára pedig törölték valamilyen oknál fogva, pedig át is fogalmaztam.

Figyelt kérdés

Nos van egy lány, akivel ismerkedem már egy ideje, szoktunk is egymásnak nagyon enyhe célzásokat tenni afelől, hogy akár több is lehetne köztünk puszta ismeretségnél. Arra lennék kíváncsi, hogy mit gondoltok az alábbi számról? Ha elküldeném neki, szerintetek megfelelne?

[link]

Nem arra lennék kíváncsi, hogy ti mit küldenétek esetleg, hanem arra, hogy ez a dal jó lenne-e.


Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2010. júl. 22. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
válaszotlam rá, de válazsolok rá megint, ez nem a legjobb szám ahoz, de ha akarod küldök egy sokkal jobbat
2010. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elküldheted, de lehet h nyálasnak fogja találni
2010. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

lehet de a szövege nagyon f4sza

http://www.youtube.com/watch?v=VbKROOvZWC8

2010. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Küldd el neki, te szívod meg ezzel a szöveggel
2010. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg elég jó célzás lenne:D:D
2010. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
emósok vagytok? mert akkor sztem jó. egyébként nekem nem tetszik ez a szöveg, olyan nyálas. 19/L :)
2010. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
igen valóban emosok vagyunk, és ez egy emos szám, szerintem meg kurv4jól meg lett írva:/ ha nyálas ha nem
2010. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Túl nyálas...
2010. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
2010. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én most látom először. :D


Nah...nekem tetszik ez a szöveg.


De: szerintem ezt csak akkor kéne elküldened neki, ha már tényleg olyan érzéseket táplálsz felé, mint amilyenek vannak a szövegben is, és annyira ismered, hogy tudd, hogy tetszeni fog neki.

Gondold át.

De nem kell sokszor. :D

Küldd el, nemhiszem, hogy sokat veszítesz. :)

18L

2010. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!