Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor szoktátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor szoktátok egy férfire mondani hogy gyerekesen viselkedik? Számotokra milyen a gyerekes viselkedés?

Figyelt kérdés
Miket kell ahhoz tennie egy férfinek hogy azt mondjátok rá,hogy gyerekes a viselkedése?
2020. febr. 4. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Hisztis, nagyon féltékeny, nem tud konfliktushelyzeteket kezelni, nem tud kommunikálni a gondjairól, mindenen megsértődik. Nem tudja elviselni hogy van más is az életemben (barátok, család, sport, hobbi, munka stb) nem csak ő. Ali azt akarja hogy mindent én intézzek el helyette. Stb.
2020. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Rám is állandóan azt mondják a nők (leginkább 30 fölöttiek) hogy gyerekes, komolytalan vagyok. Pedig ez nem így van, mivel minden beszélgetést úgy indítok hogy a nő korrekt képet kapjon rólam. Elmondom a család iránti tiszteletem, józan életem, munkára koncentrálás, és nem utolsó sorban a gyerek téma, amire nagyon vágyom.


Aztán nem tudom hogy a saját szorongásuk vagy balul sült életük mondatja azt velük, hogy egy rakás sz@r vagyok. Bár felteszem a kérdést, ha egy hozzám hasonló férfi gyerekes, akkor mi a nőknek a nem gyerekes? Aki kihasználja őket? Vagy aki meg is üti?

2020. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Mindent elhülyéskedik, nem érzi a dolgok súlyát, túlságosan a jelenben él, nem tervez, nem veszi észre, ha illetlen vagy tapintatlan, nem vállal felelősséget a dolgaiért
2020. febr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha feleslegesen hisztizik, sertodik meg. Illetve ha nagyon komolytalan, szórja a pénzt mindenre és nem figyel oda arra mire költ, valamint ha túl sokat játszik géppel. Illetve ha éretlen dolgai vannak csak a számítógép érdekli meg az h sörözni tudjon. KB ezek. 25L
2020. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenen megsèrtődik, kényszeresen àttúrja a telefonomat, még a céges telefonomat is, nem hajlandó semmit tenni értem, anyuci seg gèbe van ragadva, bármi amit mondok azt nem hiszi el, mindenről anyucinak kell megerősítèst adnia, az anyja nélkül budira sem megy, hagyja, hogy az anyja szàmonkèrje szószerint mindenről, nem az élettársa/felesége az első, hanem anyuci, kijelenti azt, hogy ha választania kéne akkor nyilván nem Téged választana, hanem az anyjàt, betegesen féltékeny, nem értelmes ajándékot ad neked, hanem folyamatosan hülyesègeket, nem a munka az első neki, hanem a PS/XBOX, stb.

Kb ennyi.

2020. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!