Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy az eddigi “esélyeimet” elrontva többet nem is igazán lesz alkalmam egy normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mostanság sokat gondolkoztam azon, hogy ez létezik? Tényleg itt a vég?

Volt jópár randim, ahol vagy én vagy a másik fél nem akart semmit, így nem lett belőle semmi. Sok jó lehetőséget elvétettem, hülyeségek miatt, pl. volt aki kb. havonta ért volna rá találkozni, volt olyan aki az első benyomásra nem tetszett csak mikor visszautasítottam akkor derült ki, hogy amúgy ezt nagyon kár volt. Volt kapcsolatom ami azért ment tönkre, mert már nagyon sokat kábítószerezett és alkoholista volt az illető én meg inkább a haverokkal voltam, aztán majdnem öngyilkos lett emiatt, pedig amúgy egy nagyon jó lelkű odaadó lány volt. Talán nem voltam eléggé felnőtt hozzá, hogy a problémákat megoldjam? Úgy érzem sorozatosan hibáztam és gyakorlatilag kifogyott a lábam alól az út, nem igazán fogok mást találni. Szerelmes sem vagyok senkibe jelenleg. Szerintetek egy oltári hülyeség amit írok vagy van benne valóság? Köszi!24/F


2020. febr. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen azért még ne temesd magad :) Ha tanultál az eddigi tapasztalataidból, akkor lesz még bőven esélyed, nyugi.
2020. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csupa selejt emberrel randiztál és most azt hiszed nincs ennél jobb?

- havonta 1 találkozó? Ez esélytelen.

- nem találtad vonzónak? Hát akkor nem neked való.

- kábítószerfüggő? Menekülj!

- alkoholista? Menekülj!


Nem a te feladatod megoldani más életét.

2020. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Oltári hülyeség amiket írsz! 24 éves vagy öcsém,ne már, éld az életed, és majd jön olyan aki hozzád illik.
2020. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Csak már attól tartok, hogy kb. csak ilyenek állnak le velem. A miértjét sejtem, és ezen nem tudok változtatni, így születtem.


De próbálok kicsit újra pozitív lenni!

2020. febr. 5. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kezd el átprogramozni a gondolatmenetedet.


Egy necc gondolat után 10 jó gondolatokat gondolj naponta, és egy hónap után már optimistán fogsz gondolkodni.

2020. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!