Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és Csajok is! Milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Csajok is! Milyen az a nő, aki 1 hét után lefekszik a pasijával, de már ez a 2. ilyen eset de előtte volt egy 4éves kapcsolata?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szokványos, de miért kérdezed?
2010. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem ítélném el az ilyen nőt sem,

lehet, hogy csak ki akarta élni magát utána, vagy éppen megkívánta a dolgot. Ja és, hogy milyen nő? Azt mi itt nem tudjuk ezek alapján neked elmondani, hisz egy nőt nem(csak) az határoz meg, hogy 2x lefeküdt a pasival 1 hét után. szerintem.

2010. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én ribinek tartom,akinek semmi önbecsülése nincs.

27/F

2010. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
előzőnek igaza van.Becsuszhat ilyen pesze aki rendzsresen igy teszi arrol meg lesz a vélemény,a pasiknak is.Én 1pár hetet mindig vártam és bejött mert hosszu kapcsolat lett mindegyikből és utolag mind azt mondta hogy ha "egyből"megkapott volna nemitt tartanánk
2010. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint 07:27nek:)közben megelőztek:D
2010. júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na van aki itt nem nagyon érti.

Szakítottak a több éves kapcsolatában lévő fiúval.

Összejött egy másikkal, aki csak hülyítette később kiderült a lány már kezdte meg szeretni.Na és ugyanígy van a másik is azt persze még nem lehet tudni hogy ez mit akarhat valójában.

2010. júl. 23. 07:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Hallod - szinte ugyanez a helyzet velem is.


Elvileeeeeeeg bnőmnek mostanság derült ki hogy én vagyok a 7. az életében - ez mondjuk csöppet zavar.. Ok nemkicsit - nagyon - mert nekem is lett volna lehetőségem sok csajjal lefeküdni de nemtettem, nekem ő a 2.


Előttem volt 3 komolyabb 1-2 éves kapcsolata majd több rövidebb ( ez 1,5 év alatt ) én úgy saccolom a Fősuli alatt feküdt le a másik 3 sráccal akik nem voltak komoly kapcsolatai - csak 1-3 hónap ilyesmi.


Mi 2 hónapja vagyunk együtt és velem 1 hét után lefeküdt - azóta kisebb nagyobb hullámvölgybe kerültünk és azóta nem feküdtünk le - de most kezd alakulgatni minden megint.


Próbálok úgy gondolni kettőnkre hogy mind1 mivolt előttem, az a lényeg ami azóta van hogy együtt vagyunk.

(Ezt akarom de nem tudok nem törődni a pasizásait illetően)


Lehet én vagyok az aki megváltoztatja. De majd lesz valahogy - nekem ő a 9. akivel járok - megtanultam lazábbra venni egy kapcsolatot és ezáltal kezelem könyebben. Ha megoldódik a problémánk minden fasza lesz - ha nem akkor így jártam. Persze nagyon szeretem - és elvileg ő is engem- és mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat.


De a kérdésre válaszolva - hááát- megfordult ez az a fejemben - mármint 1-2 vélemény őt illetően


22F

2010. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éhezett
2010. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!