Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azert nincs komoly kapcsolata 30 eves letere, mert nem is aksr soha megnosulni? Mit tegyek, hogy komolyan vegyen engem?

Figyelt kérdés
Van egy 30 eves ferfi. Nagyon jol nez ki, sokoldalu, kedves. De ilyen 1-3 honapos kapcsolatai voltak. Sok 18-23 eves baratnoje volt eddig, nem szamit neki a kor, de az egyik ismerosom szerint nagyon sok csajjal kikezdett mar(amit nem tudom, hogy elhihetem vagy sem). Az a helyzet, hogy tetszik nekem ez a ferfi, es ugy nez ki, hogy en is neki. A bokkeno azonban az, hogy en nem szeretnek ilyen futo kapcsokatok, hanem komolyat szeretnek.
2011. szept. 17. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy.

Ha hosszabb időre megakarod tartani akkor mindig legyen valami kis titokzatos amire kíváncsi.

Attól, hogy sok barátnője volt (fiatalok), nem biztos, hogy ő volt aki váltott. Vagy elvesztette az érdeklődését az adott lány iránt, mert megkapott mindent amire szüksége volt.

Szóval röviden...kecsegtesd, hogy küzdjön meg mindenért amit tőled kaphat. Egy idő után a falra fog mászni a gondolattól is, hogy "más nőknél könnyű volt, akkor nála miért nem megy?" és annál jobban fogja hajtani.

Azt, hogy mikor engedj neki meg kifogod tapasztalni idővel.

2011. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" Sok 18-23 eves baratnoje volt eddig..." "...nagyon sok csajjal kikezdett mar(amit nem tudom, hogy elhihetem vagy sem)"

Tényleg nem látod az összefüggést?

Ha komoly kapcsolatot szeretnél vele,akkor azt ne nekünk mondd,hanem neki!Felnőtt férfi,megváltoztatni nem tudod,lehet,hogy te leszel az,akiért megváltozik,lehet,hogy nem.Hány éves vagy?

2011. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok! Mar 4 honapja tart kozottunk az, hogy beprobalkozott, nem hagytam, majd azota mar nem csinal, csak bamul.
2011. szept. 17. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!