Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a srác aki azt állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a srác aki azt állítja hogy minden nap rólam álmodik szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Egy kollégáról van szó. Nem tudom eldönteni, hogy csak bókól, vagy szerelmes belém és nem meri elmondani.

Semmit nem akarok a sráctól, így egy kissé nehéz le reagálni, amikor olyasmiket mond, hogy minden másnap azt álmodja, hogy volt köztünk valami, meg ilyesmi.

Miért akarja ezt a tudtomra adni ? Miért árulj el ?


2020. febr. 7. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*árulja el
2020. febr. 7. 00:18
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerelmes, de nyíltan nem meri elmondani neked.
2020. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit akar tőled.
2020. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak a lukadba
2020. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is felnőttek vagytok, szóval kérdezd meg mit akar tőled.
2020. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért nem kérdeztem rá, nehogy azt gondolja, hogy többet szeretnék tőle, mint jó kolléga, vagy barát, bár elég rafinált egy srác, sosem lehet tudni hogy csak udvarol vagy tényleg akar valamit.

Egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy ti mit gondolnátok hasonló helyzetben, ha valaki ilyesmiket mondana nektek.

Köszönöm a válaszokat !

2020. febr. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!