Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akibe szerelmes voltam srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akibe szerelmes voltam srác és annak a csaja folyton az orrom alá dörgölik milyen boldogok nem tudok szabadulni tőlük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A csávoba 5 évig szerelmes voltam volt egy csaja eközben de azok mindig szakítottak szétmentek. Most közli a csaj direkt az orrom alá nyomja h összeköltöznek meg h megkérte régen a kezét. Amit kétlek mert a csaj most lesz 18 még csak a csávó meg 25 már. De egyszerűen irritaló és már nem tudok hova menni sírni. Oda iratkozik a suliba ahova járok direkt csak azért h idegesítsen. Ha facebookon letiltom akkor instán kezd el írni. Ha onnan akkor máshogyan de megoldja h fájdalmat okozzon. Már annyira fáj a mellkhasam h sírni se tudok.... mit tegyek? Nem tudok megszabadulni tőlük. 20/L

2017. júl. 26. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jer ide, sírj a vállamon...jajj már, ne legyél ilyen kis mimóza. Várd a priviket! 😊
2017. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg a csaj is ezt érezte mikor te nyomultál a pasijára.. és ebből, hogy folyton az orrod alá dörgöli elég egyértelműen az jön le, hogy nem titkoltad a dolgot a csaj elől sem. Te hibád is.
2017. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

" 5 évig szerelmes voltam"


Úgy, hogy nem is jártatok? Ez inkább valami beképzelt függőség. Nem volt 5 évig életed, barátod? Szakembert javaslok.

2017. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
15 éves korod óta "szerelmes vagy" valakibe,akivel együtt sem voltál soha??
2017. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt. Nekem volt ugyan kapcsolatom de egyiket se szerettem. Meg mindig szétmentek. Nem nyomultam a csávóra sose. Eléggé félénk vagyok amugy se mertem volna. Tudta a fiú pedig h szeretem. Mégis a csaj direkt csinálja ezt. Direkt oda jön középsuliba ahova én megyek okj-ra.
2017. júl. 26. 23:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Össze kéne jönnöd vkivel a suliban, de nem bosszúból, hanem igaz szerelemből, hogy lássák te még boldogabb vagy. :)


De amúgy szimplán egy sráccal össze kéne barátkoznod a suliba, és így a csajt is le tudnád rázni, a jó barát meg is tudna védeni a jelenlétével.

És így nem zaklatnának.


Előzők, azért olvashatnátok, adott egy b.ko aljas pár, akik zaklatnak egy lányt, akinek semmi köze hozzájuk. Csak egyetlen vétke volt, hogy beleszeretett a f.fej pasiba, akihez semmi közük nem volt egymáshoz.

DE vmiért az aljas pár irigyek voltak rá, és elkezdték zaklatni.

Legközelebb ha találkozol velük gratulálj nekik boldogan az összeköltözésükhöz. ;)


És utána vedd elő a mobilod, és keresd anyukádat és boldogan meséld neki, hogy van egy jó híred. :)


Túl vagy egy nehéz időszakon. :)


Aztán szépen mosolyogva és nyugodtan sétálj el mellettük.

2017. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!