Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elég trehány. Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elég trehány. Meg lehet ezt valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Folyton széthagy mindent, a ruháit, a konyhai cuccokat, a lábbeliket. Folyton az én papucsomat használja mert nem tudja hol hagyta a sajátját. Ott hagyja a PET palackokat, nem csavarja vissza a kupakját sem. A fürdőszoba sem néz ki szépen, s miegymás.

Megbeszéltünk már ezeket a dolgokat, aztán 1 napig odafigyel rá utána megint elölről kezdi. Egyszerűen nem tudok rá hatni. 28 éves, tehet úgy vélem már nem fogom tudni megvaltoztatni, ezért lehet ennek szakítás lesz a vége.


2020. febr. 7. 11:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy én a rendet, tisztaságot szeretem a lakás összes pontján, azért is frusztrál hogy szanaszét van minden állandóan, s hiába rakok tender, ő rövid úton szétbarmolja. Nem érdekli hogy ez engem zavar, nameg egy normális ember szerintem a rendet kéne hogy szeresse.
2020. febr. 7. 11:23
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet 1 nap alatt megváltozni, nem megbeszélni kell, hanem kialakítani egy rendszert, olyat ami segít a változásban, S fokozatosan átalakítja szokásait.
2020. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő egyszerűen nem figyel oda ezekre a dolgokra. Mint írtam, beszéltünk már erről, nem egyszer az elmúlt másfél évben.
2020. febr. 7. 11:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne szavaidban legyél kemény, hanem tetteidben.
2020. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, és az égadta világon senki nem tudna megváltoztatni.
2020. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor már nem tudod megváltoztatni. Mindenki olyan amilyen környezetben felnőtt. Ha ezt szokta meg és nem zavarja akkor nincs rajta mit változtass. Ha neked fontos, szakíts.
2020. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Sose fogod tudni megérteni, h egy nő h lehet igénytelen......
2020. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját bőrömön tapasztalom, hogy még lehet változni, kb 24 éves koromig elég trehány voltam, aztán szép lassan megváltoztam. Most 29 vagyok és ég és Föld a mostani énem és az akkori ének közt. Főleg saját magam miatt változtam meg, de azért a barátnőm is segített. Viszont ez tényleg csak akkor működik, mert ő is akarja és nem azért mondja, mert te ezt akarod hallani.
2020. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

# 7


Nem vagyok igénytelen, csak rendetlen. Sokkal igényesebb vagyok az átlagnál. Főleg magamra. Na meg a higéniára is, főleg a konyhában.

Nálam rendetlenebb, trehányabb ember nincs, mégis fertőtlenítek mindent a konyhában mielőtt nekiállnék főzni, hetente cserélek ágyneműt, napi 2x fürdök, mindig tökéletesen tiszta a hajam, ruhám,, körmöm...stb.

Az igénytelenség és a trehányság nem ugyanaz.

Csak a fogalomzavar tisztázása végett írtam le.

2020. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Veszel egy amstaffot. Fel eves. Garantaltan lerag mindent,amit eler. A tomorfa is fogy ,mintha papir lenne. (Otthoni taasztalat. En is rendetlen vagyok. Azota elpakolok.)


Aranyos kis kutya,jarhat vele meg futni is gyakran. Beszeljetek meg a kutyat.

2020. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!