Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek ne szóljatok be, én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek ne szóljatok be, én is tudom, hogy egy ez majdhogynem idióta kérdés/probléma. De mégis elszomorít mostanában, hogy nem tudok rajta változtatni és sosem lehet benne részem. Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Az a bajom, magas lány vagyok (180 cm kereken). Az élet legtöbb területén ezt pozitívumként élem meg, pl. látok a tömegben meg a színházban, elérem ami messze van, meg ami magasra van téve.

De van egy terület, ahol nagyon is negatívumként élem meg, és az az ismerkedés, párkapcsolat. Mert mindig vannak udvarlók, nem esik nehezemre párt találni, tőlem alacsonyabb férfiak is próbálkoznak, de főleg egymagas vagy magasabbak. Voltegy extra magas srác is, 190 feletti, aki ki is emelte, milyen jó, hogy magas vagyok, fárasztó volt már neki mindig tőle 20-30 centivel alacsonyabb nőkkel randizni, mert pl. nem hallották egymást forgalmas utcán, hosszabb csók is kényelmetlen álló helyzetben.

Na de hiába, hogy nem korlátoz a magasságom, ha egyszer zavar. Értésetek meg, azt érzem, mennyivel jobb lenne a cuki pici lanynak lenni. Igaz, így is sok fiú mondta már, aranyos vagyok, cuki vagyok, édes vagyok, szóval az nem a magasság függvénye, hogy ki a cuki. És sajnos azt is le kell szögeznem, de ezen lehet most pár férfi begurul, hogy úgy szeretnék a pici, alacsony lány lenni, hogy ugyanolyan magas férfiakkal legyen dolgom mint így, magas nőként. Mert ha 165 centi lennék, és 175 magas lenne a pasi, akkor nem lennék előrébb. Akkor inkább a mostani helyzet, hogy 180 magas vagyok, és 185 a pasi. Sokkal inkább akkor így.

Tudom, a magasságomon nem tudok változtatni, meg hogy az élet más területein hasznos számomra a 180 centis tetsmagasság. De mégis. Számomra maga a tökély lenne a pici lány - magas pasi felállás, és ezért zavar, hogy magas vagyok. Elszonytolít. Konkrétan arra vágyok, hogy el se érjem a pasi száját a számmal, csak ha lehajtja a fejét. Nem tudom, ez pontosan mekkora magasságkülönbséget jelent, de szerintem legalább egy 20 centit.

A belső fontosabb, mint a külső meg ez a dolog, de akkor is keserű érzés, hogy majdnem egy szintben van az arcunk. Nem a férfiak magasságát akarom megváltoztatni, az enyémből akarok elvenni, mert számomra maga a szívgyönyörködtető tökély lenne pici lányként lenni magas pasival.


2019. júl. 31. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez valami gyerekkorból adódó lelki probléma lehet. Apáddal milyen volt a viszonyod?

Amúgy nincs más lehetőséged, mint elfogadni. Vagy 2 méteres pasit találni.

2019. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Keress 2 méter magas férfit, amellett cuki, pici lánynak fogsz tűnni!
2019. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
És az nem is érdekel, hogy a másik félnek mennyire kényelmetlen, ha te akkora vagy, mint egy kertitörpe? Inkább örülnél...
2019. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Magyarázd meg légyszíves, hogy azon kívül, hogy nem éred fel a másikat, mi a jó abban, hogy magas? Mert ez azért ne haragudj de fura, hogy az alacsony lánynak is, meg a magasnak is csak a magas férfi kell. Pedig egyébként tök jól el lenne minden osztva, ha nem szűkülne le a választás magasokra, alacsonyokra, vékonyakra, meg dagadtakra. Talán ha nem csak a magasság/alkat lenne a szempont, hanem szeretve is lenne az illető, akkor még a párkapcsolat is működne, de ez így elég felszinessé válik, amiben az alkaté a főszerep. Nem akarok beszólni, vagy provokálni, de nagyon sok ilyen kérdés van ezen a fórumon, és rendkívül kiábrándító, hogy egy párkapcsolat ilyen jelentőségű dolgon áll, vagy bukik. Mi lesz majd, ha megöregszenek? És ha öregen összemegy, vagy meghízik? Van amin lehet változtatni, van amin nem. Ha szeretsz valakit, akkor lehet, hogy nem lesz ekkora jelentősége ennek.
2019. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanekkora vagyok, ráadásul túlsúlyos. Van férjem, gyerekem, akik így szeretnek, ahogy vagyok. Ez fejben dől el. Kérdező, egyáltalán nem a magasságod a baj, hanem hogy hülye gondolkodásod van és összehordasz hetet havat.

Ilyen gyerekésszel még ne is legyen még párod, mert megfertőzöd a negatívitásoddal!

2019. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van 198 cm magas szingli férfi ismerősöm, ha gondolod... :D

Amúgy, a felvetésedre válaszolva, mindenki irigykedik picit arra, ami neki nem adatott meg. Én 156 centi magas nőként imádnám, ha hosszú combjaim lehetnének, és nem úgy állnának a maxiruhát, mintha egy zsákot húztam volna magamra. De ez van, én pici cuki vagyok, te magas hosszú combú :) És azért akadnak extrém magas férfiak is, ha arra vágysz, hogy a másik sokkal magasabb legyen nálad. De nem a magasságkülönbség fog neked levest csinálni, amikor betegen fekszel, sem pedig feltölteni lelkileg, ha kimerítenek a mindennapok. Ezek jobban megmaradnak, mint a pipiskedés, hogy elérd a másikat.

2019. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, hány lányt hallottam már panaszkodni az alacsonyságukra? Ők meg magasak szeretnének lenni.

Te valami olyasmire vágysz, ami nem adatik meg - ez inkább valami lelki eredetű dolog lehet, nem valós vágy...

Ok, tegyük fel, átéled, hogy alig éred fel a pasid. Szerinted ettől boldog lenne a párkapcsolatod egy életre? Nem hiszem, millió más tényezőn múlik. Ha csak ennyire vágysz, egy csókra, akkor meg menj oda egy buliban a legmagasabb pasihoz és smárold le.

2019. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Neked valami fura testkepzavarod van. Bocsi, nem igazan tudom megallni a beszolast, tekintve, hogy mennyi beteg fiatal no van, akinek pcose van, vagy rosaceaja, vagy pajzsmirigy betegsege, rovidlatasa, izuleti fajdalmai, migrenje, te meg a tokeletesen egeszseges, hibatlan tested miatt buslakodsz. Neked is az a bajod, hogy tul jo eleted van es ezt addig sajnos nem veszed eszre, amig te vagy egy szeretted komolyan meg nem betegszik.
2019. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy ne csak oltást kapj, én azt mondom, hogy megértelek. 159 centi vagyok, vékony pici cuki lány. Én is mindig erre vágytam, hogy a férfinak le kelljen hajolnia, ha meg akar csókolni. Imádok felnézni a férfira és imádom, ahogy lenéz rám. Én is a 180 centi felettieket szeretem, a mostani párom is 186. Öröm ránézni. Sajnálom, hogy ez neked nem adatik meg, de ne add fel. Volt egy exem, 195 centi volt. Szóval vannak nagyon magas fiúk is, egyszer te is megtalálod a párod.
2019. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Hatalmas probléma...írj, 191 vagyok.
2019. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!