Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindent mániákusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindent mániákusan számolni?

Figyelt kérdés
Például azt, hogy hány napja járnak együtt valakivel, hány napja találkoztak, hány napja csókolóztak, hányszor szexeltek, hányszor randiztak. Sosem értettem, amikor rákérdeztem, csak elhűltek, hogy én nem számolom. Nem tökéletesen mindegy, hogy tíz vagy tizenöt napja járnak? Jó, nagyobb házassági évfordulót mindenki tart, de szerintem beteges így számon tartani.
2010. júl. 23. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom h mikor jöttünk össze a párommal.és ha megkérdezik mióta vagyunk együtt kb ki kell számolni h mennyi is az annyi. sztem is teljesen felesleges ilyeneket számon tartani
2010. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteges kezdetben számontartani, hogy pl eddig 2-szer vagy 3-szor szexeltünk. Az, hogy 857-szer vagy 858-szor az már tényleg beteges. Többi kérdésben is hasonló a helyzet.
2010. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Fülünyúl ***** válasza:
unatkoznak, nincs egyéb elfoglaltságuk, hobbijuk és/vagy azt hiszik attól hogy percre pontosan számolják lesz erős a szerelmi kötelék... ki tudja
2010. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem vagyok már tini,de igenis fontos számomra h már lassan 5hónapja vagyunk együtt,és vmelyik nap pont az került köztünk szóba,h mennyi idő után történt meg köztünk a dolog.
2010. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az ilyentől herótom van... mert h számolják, h hány hónapja vannak együtt, azt teljesen megértem... de, h a 516416384 napot töltik együtt, az nagyon tud idegesiteni... meg a másik az h msn-re kiirják az életüket... nem is kell vele beszélnem, meg semmi, elég ha elolvasom a szem. üzenetét, és máris mindennel képben vagyok... nekem ez elég fura...16/L
2010. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
en se szoktam szamon tartani ilyeneket, most tudom, hogy miota vagyunk egyutt, mert van mihez kotni.
2010. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 23. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sose!! Végre valaki! Msnen mindig azt látom, hogy két hónapja együtt, meg hány napja együtt!! Teljesen beteges, mintha azt számolnák, meddig húzzák még együtt! Mintha verseny lenne! Mi csak az évfordulóinkat ünnepeljük meg egy-egy csokival vagy apró ajándékkal. Sose tartottam számon ezeket. Azt tudom, hogy mikor csókolt meg először, onnan számítom a járás időpontját. Ennyi.
2010. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled... Én tudom mikor jöttem össze a párommal tehát ha kell bármikor ki tudom számolni de nem fogom minden nap húzni a strigulákat :D Ez olyan mintha azt számolnád hogy meddig bírod ki mellette... Legalábbis szerintem belőlem ezért vált ki ellenérzéseket.
2010. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévő pont ugyanezt írta le. : D Na mindegy legalább nem csak én vagyok így vele :)
2010. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!