Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el a kolléganőm iránt érzett szerelmemet?

Figyelt kérdés

Eleinte semmit nem éreztem iránta,de mára rájöttem,hogy imádom!Egyszerűen elbűvölő a személyisége,a mosolya pedig csodás!

Viszont nagyon komoly kapcsolatban él és ezt biztos,hogy nem dobná el.

Tehát marad számomra a kín,hogy nem lehet az enyém.

Lassan beleőrülök annyira aranyos!

Ráadásul mindennap látom 8 órán keresztül!

Hogy lehetnék túl rajta,hogy csak,mint kolléganőre gondoljak rá!


2010. júl. 23. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/403 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szétnézel, akár munkahelyen kívül, és találsz egy másik nőt aki szabad, és iránta ugyanezt fogod érezni, Sok Szerencsét!
2010. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/403 anonim ***** válasza:
69%

sehogy.

inkább küzdj és bízva bízzál

2010. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/403 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elterelni a figyelmed róla, én is voltam hasonló helyzetbe! Ismerkedj meg más lányokkal csajozz, bulizz, szórakozz itt a nyár a jó idő! Amúgy sem sülne ki sok jó a munkahelyi kapcsolatból. Gondolj bele a ha összevesztek, szétmentek akkor is nézni kell egymást, eltűrni a közelséget heti 5x 8órában! Tudom nem könnyű ha egy lány így megbabonázza a férfiembert de hidd el tovább kell lendülni ezen és kész!
2010. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/403 anonim ***** válasza:
100%

várd meg míg elhagyja hátha

persze ne rögtön de utána csapj le rá :D :D

szerintem ha 1 a munkátok több közös lehet bennetek szerintem

2010. júl. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/403 anonim ***** válasza:
79%
kezdj ki a takaritonovel...
2010. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/403 A kérdező kommentje:

Gyerekek!

Ezt a lánykát még mindig nem tudom elfelejteni!

Lehet,hogy picologushoz kellene mennem?

2010. dec. 16. 20:24
 7/403 anonim ***** válasza:
Tart még a szerelem vagy már túl vagy rajta? Sorstárs vagyok, csak nőben :-) Kegyetlen a napi 8 órás együttlét, csak nézni és nézni...
2011. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/403 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos,tart még a szerelem!

Próbálom úgy csinálni,hogy ne essen bele,abba a sávba amerre nézek,de annyira nehéz megállni,hogy ne nézzek felé!

Sajna,annyira kis tündéri pofikája van,hogy totál belezúgtam!

Már 1 éve lesz,hogy szenvedek miatta.

Próbálok más lányokkal törődni,de nem igazán tudom kiverni a fejemből ezt a lányt!

Teljesen úgy érzem,hogy ő nekem született meg,hogy ő az én igazim!

Most nyálas vagyok,de így érzem!

És veled,mi a helyzet?

2011. máj. 26. 23:53
 9/403 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos az enyém reménytelen, és ahogy telik az idő, annál jobban azt érzem, hogy csak egyre távolodunk egymástól. Olvastam a napokban egy kérdést, amiben ugyanez volt a probléma és azt írta a kérdező: "de nem bántam meg, mert az a perc, amikor ölelt, életem értelme volt! és bár most pokolian hiányzik, de hálás vagyok a sorsnak, hogy a karjaimban tarthattam, még ha nem is sokáig... :(" Sajnos én ezt soha nem érem meg, de tudom én is így éreznék. (Nem lenne az életem értelme azért, de tudom, én is hálás lennék a sorsnak, ha megkaphatnám.) Hát ez van... Szerencsére vagy nem, mi már lebeszéltük, hogy még egy pici összegabalyodás sem lehetséges, így már kezdem jobban érezni magam, de ha látom még most sem tudok másra gondolni, csak arra milyen jó is lenne... Ami a legszomorúbb az egészben, hogy én saját magam játszottam el, hogy legyen köztünk valami. Ilyen a sors :-) vagy inkább :-( Ildi

2011. máj. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/403 A kérdező kommentje:

Jó neked,te legalább beszéltél vele!

Én eleinte jó kapcsolatban-kollegiális-kapcsolatban voltam a csajszival,megspékelve némi hülyéskedéssel!

De,ahogy elkezdtem többet érezni,elkzdtem hülyén viselkedni is!

Kerültem a társaságát,még a szemkontaktust is.

Már egy jó féléve így megy,de már egy éve bele vagyok esve!

Ma már oda-oda néztem rá,és néha elkapom,hogy ő is néz.

Van,hogy ilyenkor zavartan elkapja a tekintetét,de van,hogy néz,szemezik velem.

Te mit gondolnál erről?

Mondjuk nagy jelentőséget nem tulajdonítok ennek,mert elég sok csávóval szemez szerintem,így nem lehet tudni,hogy ki az,aki valóban bejön neki.

Amúgy a csajszi kapcsolatban van,már vagy 5 éve egy sráccal.

Szóval,ennyi!

2011. máj. 29. 00:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!