Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Még a nyáron ismertem meg interneten keresztül, Egy jó ideje nem hallottam felőle semmit sem, mintha meghalt volna. Megpróbáltam utánanyomozni, mintha nem is létezne.

Eléggé ritka egy lány, természetes vörös haja volt és nem volt az a tipikus "plázacica", még alkoholt sem ivott. És emiatt hamar megfogott, azóta nem tudom felejteni. :(


2011. ápr. 13. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ne próbáld meg elfelejteni. Ha tényleg szereted, akkor fogd magad, és egy nap utazz el hozzá, és várd a sulinál.

Amúgy privátban megdobhatsz egy névvel, lakhellyel, esetleg nickkel, minden közösségi oldalon vannak regjeim, szóval szétnézhetek.

2011. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már egy jó ideje nem volt fenn sehol, és csak annyit tudok a lakhelyéről, hogy budapesti.
2011. ápr. 13. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány nem jelentkezik akkor valahogy prob meg elfelejteni..tom most könyü mondani ...probálkozz más lánnyal ismerkedni és majd ugy elfelejted azt a lányt :)...de ha nem akarsz senkive járni akor várj egy kicsit majd idővel ugyis elfelejted!
2011. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor meddig várjak még? Két évig dekkoljak egyedül?

Esetleg hol találok "normálisabb" lányokat?

2011. ápr. 14. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális lányokat mindenhol lehet találni, de azt viszont ne várd, hogy bárhová mész, rögtön az első csaj akinél próbálkozol, az számodra normális. Lehet végig kell "nézned" egy jó párat, mire tényleg találsz egy belsőleg is nagyon aranyos lányt.
2011. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyira mindenhol vannak, hogy nekem kb. 100 km...
2011. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!