Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy arcra cuppanós puszi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy arcra cuppanós puszi az baráti is lehet? Vagy van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Egyszer megpusziltam egy fiút akihez elég közel állok, egy cuppanós puszi nevezhető baráti puszinak vagy ez inkább más?🤷‍♀️ Köszönöm előre is a válaszokat!❣️

2020. febr. 9. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem picitt tobb, mint barati
2020. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
is is 😅de akkor mar miert nem csok?
2020. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez meg belefer a barati pusziba
2020. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
71%

Hát te minek szántad?

Alapvetően szerintem a puszilgatás az már eléggé átlépi a fiú-lány barátság határait ahhoz hogy "baj" legyen belőle.

2020. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Arcpusziban nincs semmi, rengeteg barátomat köszöntök így, egyiktől sem akarok semmit. Sőt, a családtagjaimmal is van arcpuszi, természetesen tőlük sem akarok semmit.

Amíg nem a szájra megy addig jelentéktelen férfi-női szempontból.

2020. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az arcrapuszi alapvetően baráti, de ettől a felek még érthetnek bele mást. Ha többet is szeretnétek egymástól akkor ne csak arcra adjatok puszit :)

Ja és tedd át a kérdésed a tini-kategóriába :D + ha nem akarsz semmit a sráctól, akkor azt is jelezd, direktbe ne szívass másokat.

2020. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsiii, nem nagyon értek még ehhez az oldalhoz😅
2020. febr. 10. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!