Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy ismeretlen lánynak...

Ha egy ismeretlen lánynak mutatkozok be, akkor kézfogás van vagy puszi?

Figyelt kérdés
Valamiért sose tudom. Vagy ez valami helyzetfüggő dolog? És honnan tudom eldönteni?

2016. jún. 22. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

El kell olvasni egy illemtankönyvet. Általában minden háztartásban megvan a Tudni illik, hogy mi illik című.

Elég egyszerű: testi érintkezést mindig a nő kezdeményez, a férfi nem nyúlkál a nő felé. Szóval ha kezet nyújt, akkor lehet kézfogás.

2016. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a könyv. Viszont már puszilkodós helyzetben és kézfogásosban is volt már részem, mindkettőt a hölgy kezdeményezte. Szóval mi alapján dől el a kézfogás vagy puszi kérdése?
2016. jún. 22. 19:52
 3/20 anonim ***** válasza:
17%
Remek. Akkor megtalálhatod a lépcsőházban, vagy járda szélén, mert csőstől raknak ki oda piacilag értéktelen könyveket, vagy a szüleidnél vagy a nagynénijeidnél vagy nagyszüleidnél, a könyvtárban, vagy neadjisten megveheted 100 Ft körüli összegért a Vaterán, Jófogáson vagy antikváriumban.
2016. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ne az én kultúráltságomon vitázzunk! Feltettem egy normális kérdést, és normális választ várok rá! Értve vagyok?!
2016. jún. 22. 19:57
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Puszi??? XD

Sokszor kézfogás, sokszor semmi.

2016. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 TheGunner ***** válasza:
Korfüggő, ha korombeliek vagy fiatalabbak akkor puszi, ha idősebbek akkor kézfogás.
2016. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálam változó, hogy kézfogás vagy semmi, nem puszilkozom idegenekkel, igaz, mással se nagyon, családtagokat kivéve, illetve amikor egyes haverok üdvözléskor belekezdenek, nem lövöm le őket. Az illemtankönyvek konkrétan nem érdekelnek, semmi közöm hozzájuk, én amúgysem tartok be efféle szabályokat, nem ismerem el a létjogosultságukat, egyes eseteket kivéve, ami tényleg csak szokás és nekem aztán nem fáj.
2016. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Csocsorezd meg
2016. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 TheGunner ***** válasza:

kimaradt, hogy F23

Amúgy németeknél egyébként a puszilkodás csak a nagyon közelieknek megengedett, ők inkább ölelkeznek. Nálunk a puszi teljesen hétköznapi, és az ölelés a mélyebb tartalmú.

2016. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

4: Hiába hisztériázol, én is onnan tudom az illemszabályokat, hogy a szüleim elolvastatták velem a könyvet 10 éves koromban, akár csak a környezetemben a többi gyerekkel valamikor 8-12 éves kor között.

Tömören pedig egy mondatban elmondtam a lényeget.

Ennél bővebben pedig ott a könyv.

Elég világosak a szabályok, nem hagy nyitott kérdéseket.

15 év fölötti emberektől már kb. sértésnek számít, ha valakivel nem aszerint bánnak.

Azt a férfit, aki 20-on felül van és nyúlkálni kezd felém, szimplán pofon vágom (magánéletben), nem korrepetálom.

A munka világában pedig nem őt veszem fel.

2016. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!