Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nők, inkább szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nők, inkább szeretet legyen egy kapcsolatban (vagy fiú lány barátságban) vagy kőkemény szexelős, orgazmussal teli kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ezen én elgondolkoztam, mert én inkább választom az elsőt, nyilván mondjuk csókolózni nagyon szeretek, ez meg nincs párkapcsolat nélkül, viszont mikor én csókolóztam akkor valahogy mindig jobban esett mint egy kiadós szex (oké most hosszú ideje nincs senkim, nyilván ki is vagyok égve :D ) de azt is többre tartom, ha valaki párkapcsolat nélkül szeret engem és átölel, megpuszil stb, mint hogy oda adja magát.

Oké nyilván biológiai értelemben kívánom a szexet, meg szeretnék nagyokat k.r.i de na, én érzelmesebb típus vagyok. 27F


2020. febr. 10. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egyszerre!
2020. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő... Nálam, ha nincs szeretet, nincs szex, de ha nem jó/túl kevés a szex, akkor az rámegy a szeretetre.
2020. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hiába a misszionárius póz a kedvencem, össze ér a testünk, lehet közbe csókolózni stb. :P

huh szülinapomra egy ilyen barátnőt kérek :D

2020. febr. 10. 11:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt olyan nőm, aki 3 évvel idősebb volt mint én (akkor voltam 25) azt állította, hogy szűz, amit meg is értettem, viszont játszottunk egymással, meg na olyan jól nézett ki, hogy már rendesen fájtak a heréim. (na ez nem jó)
2020. febr. 10. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó a misszionárius. Közben csókolózunk, meg a ciciket szopogatja a kedvesem, amitől még jobban indulok. N
2020. febr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mind a 2 működik, ezért is vagyok másfél évtizede tökéletesen kiegyensúlyozott és boldog a férjemmel. 😊
2020. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem túl nagy a libidóm, így nálam a kis puszi, csók is az ágyhoz vezet. Tehát inkább a sok szexet választom a kapcsolatban.
2020. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kettő egyszerre. Imádom az ilyen apró, kedves érintéseket, pl. mikor főzök valamit, a párom pedig hátulról megölel és megcsókolja a nyakam, vagy mikor ébredés után az első mozdulata, hogy magához húz.

De én ezektől marhára beindulok, szóval ha nincs mellette elég szex, akkor az nem túl szerencsés.

2020. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!