Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változott? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott? Miért nem keres, nem ír, csak ha én irok?

Figyelt kérdés

5 éve ismerjük egymást.

Nekem férjem van, de ez sosem jelentett gondot mondta is.

Viszont kb.1 éve neki is van állandó kapcsolata.

Miénk afféle "titkos kapcsolat"

Gyakrabban is találkozgattunk., de amióta neki is lett kapcsolata egyre kevesebbszer keres napközben, nem mondja hogy hiányzom, régen odaig volt értem, mindig irta is.

Ha rá kérdezek ideges lesz és azt mondja egyformán szeret minket a párját is meg engem is.

Sokszor látom fenn van napközben facebookon, de nem ír csak ha én rá írok.

Jól esne, ha Ő írna, kérdezne hogy vagyok, mivel telik a napom? Ha már egyformán szeret engem is ugyanugy mint a párját.

Mondjuk észre vette rajtam a féltékenykedést, amit nagyon nem szeret.

Hogyan tudhatnám meg az igazat, az igazi érzéseit? Mit kéne tennem?

Sajnos távolság ami több mint 100 km van köztünk

Azt érthető ha nekem van férjem, neki miért ne lehetne kapcsolata

Viszont ha ugyanúgy szeret jobban is érdeklődhetne felőlem

Vagy nem?



2019. aug. 13. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Lett neki egy igazi kapcsolata. Minek írogatna neked állandóan?

Most már arra tart téged, amire te őt korábban. Néha szexelni egy jót és annyi.

2019. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Korotok?
2019. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem Őt

Viszont nem akarok elválni a férjemtől sem

De az lenne még a kérdésem, hogy akkor létezik az, hogy engem is még ugyanúgy szeret, ahogy a párját?

2019. aug. 13. 22:43
 4/22 A kérdező kommentje:
5 év van köztünk 30 felett
2019. aug. 13. 22:45
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem ez kizárt. Valószínűleg szeretett, de már nem. Te magad tapasztalatod a változást. Azt tudom elképzelni, hogy ragaszkodik hozzád. Aki szeret az keres. Ott nincs kifogás
2019. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalod *
2019. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem mondja meg nekem? Azzal, hogy érezteti, de nem mondja meg azzal ugyanúgy rossz nekem, mintha azt mondaná, hogy vége
2019. aug. 13. 22:50
 8/22 A kérdező kommentje:

Azt is mondta már, hogy ne a képzelő erőmnek higyjek, hanem abban amit akkor érzek,tapasztalok amikor személyesen együtt vagyunk.

Ez ok, viszont a távolság miatt ritkán tudunk együtt lenni

Személyesen minden jó, majdnem ..de sokszor személyesen is érzem, kettesben alig tudjuk megoldani a találkozásokat, mindíg ha elmaradt Ő mondta le

2019. aug. 13. 22:55
 9/22 A kérdező kommentje:

Sokszor kértem ha bármi van mondja el, beszéljük meg

De szerintem tudja mennyire oda vagyok érte...

2019. aug. 13. 22:59
 10/22 anonim ***** válasza:

Mert a pasik többsége ilyen. Nem akar magyarázkodni meg hisztit hallgatni, de az is lehet, hogy úgy gondolja, hogy nem éget fel minden hidat, hátha később még "jól jössz".

Szerintem ha akarsz még hallani felőle, akkor egyelőre jegeld ezt a kapcsolatot. Ha már nem lesz odáig az új nőért és lenne nála esélyed, úgyis megkeres.

2019. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!