Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben mi a logika? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mi a logika? Tényleg ennyire ostobák egyesek?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel évekkel ezelőtt párszor kavartunk. Évek óta viszont nem is tartjuk a kapcsolatot, pedig egész jó kapcsolat volt köztünk. Nemrég szülinapom volt, kicsit meglepődtem, mert felköszöntött üzenetben. (Hozzáteszem komoly kapcsolata van már jó ideje.) Természetesen megköszöntem szépen. Majd rá 1-2 hónapra azt látom, hogy már nem is vagyok ismerőse, pedig épp tervezni készültem kedvesség gyanánt fölköszönteni szülinapján, de így már lehetőséget se adott rá szinte, mert így nyilván nem fogom, hiába tudom, hogy mikor van neki.


29F 27N


2020. febr. 10. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Női logika??? Engedd el
2020. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ostoba, aki megszakítja veled a Facebook-kapcsolatát? És ez miért párkapcsolati kérdés?
2020. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért köszönt föl egyáltalán? Senki nem kérte. Sőt, csak púp volt a hátamon, nehogy még aztán beszélgetni akarjon. De én illedelmesen megköszöntem. És az a hála, hogy inkább letöröl rá nem sokára. Hát gratulálok.
2020. febr. 10. 20:09
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Minek foglalkozol vele? Lathatod h kreten.
2020. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni a szituációt, mi történhetett: Nyilván a pasija bejáratos a közösségi oldalába, meglátta, hogy felköszöntött, csúnyán nézett a lányra, az meg kínjába minden mindegy alapon letörölt, mert nyilván be van hódolva a barátjának, tűri, hogy eltapossa, mint sokan mások. Ez lehetett az oka csakis.
2020. febr. 10. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

ha ennyire tudod a választ, miért kérdezel??


én meg el tudok képzelni ezer más okot is rá.

Pl. azt hitte, beszédbe elegyedtek, aztán vagy meggondolta magát vagy látta, hogy nem írsz és lelépett...


vagy tök véletlenül törölt


valamiért törölte minden exét. a pasijától függetlenül

2020. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Néha meg kell állnunk, és el kell gondolkodnunk, hogy mely kapcsolataink adnak hozzá az életünkhöz, és melyek feleslegesek, vagy hátráltarnak. Az ismerősöd valszeg elvegezte ezt az önvizsgálatot, és úgy döntött hogy elég volt neki belőled.

Gondolom nem voltatok napi beszélő viszonyban, szóval nem is olyan fura, hogy letörölt (észre sem vetted azonnal, nem?)


Az meg, hogy felkoszontott... Nyilván ezt csináljuk az ismeroseinkkel...

2020. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legelso komoly csajom 4(!!!) evvel a szakitasunk utan letilott. 3 es fel eve nem beszeltunk, meg szulinapkor se. Gobdolom ott is valami luzer gyerek lehetett a hatterben :D
2020. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6: Azt hitte beszédbe elegyedünk? Akkor miért nem tett érte? Ő írt rám elvégre, ő köszöntött föl! Hinni a templomba kell, itt viszont cselekedni, ha beszélgetni akar!


"Tök véletlenül törölt" - Persze, én meg a római pápa vagyok. Véletlenül teljesen, amikor még vissza is kérdez a facebook. Persze.


7: Igen, teljesen logikus valóban, hogy először kedves, és felköszönti egykori ismerősét, majd néhány napra le is törli. Teljesen normális, és nem vall ostobaságra. Ha meg "önvizsgálatot végzett", és úgy gondolta fölösleges vagyok a számára, akkor minek köszöntött föl eleve?

És nem, nem csináljuk azt, hogy az ismerőseinket felköszöntjük! Az én nevemben ugyan ne beszélj! Én csakis a legjobb barátaimat szoktam köszönteni, nem mindenféle jött-ment, százezer éve nem látott "ismerőst", akikkel egyébként szóba se állunk egymással!


8: Ismerős. A gerinctelenségnél nincs is jobb. Mondjuk nem nekem.

2020. febr. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!