Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 28 éves pasiként párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 28 éves pasiként párkapcsolati tapasztalatok nélkül feleséget szeretnék az miért probléma egyesek szerint?

Figyelt kérdés

Nem igazán szerettek eddig a lányok. Viszont én családot szeretnék, gyerekeket, hagyni magamból hátra valamit. Rendes embereket felnevelni, ez az életcélom.


Miért baj ha eddig nem ölelgettek a lányok, nők?


2019. nov. 3. 18:07
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
72%
Semmi gond, irány a gyüli!
2019. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én nettó 1 milliót akarok, de nem értek semmi olyanhoz, ahol ezt megadják...
2019. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyu omlos szamar:ne az egyesek hanem a 2esek erdekeljenek. Ne torodj azzal kinek mi a gondja
2019. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Hajrá Balázs! Alapítsál családot, legyen egy alom ilyen-olyan szamár, meg farkaskutya. :)
2019. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, mindenki jobban jár ha nem hagysz magadból semmit hátra :)
2019. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Omlós karamella :)

Ha nappalisként katázol akkor csak 25ezer havonta.

2019. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez miért baj valakinek egyáltalán? :O
2019. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a büfés kérdésedet törölted? Ott azt írtad, hogy büféd van és 400-450 körül keresel tisztán.
2019. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tökmindegy, hogy kinek miért probléma? Ne azzal akarj lenni, akinek ez probléma, hanem azzal, akit ez vonz. Biztos vannak ilyenek is.

Nekem ne írj, pasi vagyok.

2019. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!