Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy hölgy aki 40éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy aki 40éves és egy 14éves lánya van. A lány szeretné ha együtt lennénk az anyával. Én erre rá kérdeztem. Kaptam egy választ?

Figyelt kérdés
A válasz,Laci szeretek veled lenni,nem vagy közömbös a számomra,de le akarom zárni a régi kapcsolatomat (verte az exe nyoma is van)kérdés hogyan tegyem könnyebbé a felejtés?

2020. febr. 10. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, még várnod kell, Laci. Mást nem nagyon tehetsz.
2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedben vennék egy pakli kártyát, és passziánszoznék amíg nem születik meg a döntés.
2020. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Laci, szerintem a turelem rozsat terem ebben az esetben.
2020. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. febr. 10. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt beleugrani. Találkozzatok, ismerkedjetek, fogod érezni hol tartotok, ja Te vagy a ffi, akkor kérdezz rá egy idő után!
2020. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szinte naponta találkozok vele. Sétálunk ide oda bemegyünk lánya is jön velünk.
2020. febr. 10. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem ertem h jon a kepbe a lanya, te is szeretnel a novel lenni v csak a lanya miatt lennel?

Egyebkent meg nem all keszen, sok turelemmel, udvarlassal, idovel talan lesz valami.

2020. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretek a anyával leni nekem se közömbös
2020. febr. 10. 21:13
 9/13 A kérdező kommentje:
De sokszor vagyunk kettesben
2020. febr. 10. 21:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha az anya is szívesen fogadja a közeledésed, akkor járjatok szépen együtt (akár hármasban is). Ismerkedjetek egymással, de arra ügyelj, hogy a törődést csak addig fokozd, amilyen fokon a további években is tudod tartani! Nehogy abba a hibába ess, hogy most lehozod a csillagokat is az égből, később pedig kacsintgatsz a szomszédasszonyra.
2020. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!