Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert rossz massal latni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert rossz massal latni?

Figyelt kérdés
A volt parommal 7 evig voltam egyutt. Elso szerelem volt, nagyon sokszor szakitottunk, jottunk ossze. Mindig se veled se nelkuled kapcsolatba voltunk. Nagyon sokszor megfordult a fejembe hogy milyen lenne massal es a vegen ez egyre erosebb lett. Kozben folytak a vitak es a kibekulesek, majd szakitottunk 5 honapja. Utana nem sokkal megint megkeresett, hogy bekuljunk ki, de ugy erzem a szerelem es a szeretet elmult es mar csak a ragaszkodas volt es az evek. Oszinten nem voltam mar mellette igazan boldog. Nem erdekelt, hogy hogy nezek ki mellette, nem terveztunk apro programokat se. Csak a megszokas. Eljartam ismerkedni masokkal, egy ideig jo volt, viszont most kicsit jobb egyedul. Par hete osszejott egy nagyon aranyos lannyal, tenyleg orulok neki! Mert o is megerdemli a boldogsagot. Viszont rossz volt latni. A kerdesem miert? Miert faj, hogy massal van, ha kozben nekunk nem mukodott? Elfog mulni majd ez az erzes ?Elore is koszonom a valaszotokat :)
2020. febr. 11. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ego :) azért fáj mert gyorsan talált mást,mig te nem. Ez ennyi.
2020. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazan. Lehetett volna parom, de koltozni szeretnek es szamomra a tavkapcsolat nem kivitelezheto, foleg nem ugy, hogy kufoldre szeretnek.
2020. febr. 11. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert neked meg nincs senkid. Amint lesz már nem fog érdekelni, h mit csinál.
2020. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!