Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a valentin hamarosan ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a valentin hamarosan . Szinglik ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

És miért nem tudja mindenki fejből a szinglik napját? Ugyanúgy ahogy férfi nap sincs(nők napja), ahogy apák napja sincs... ezt a média nevelte az emberekbe? Gondolom igen. Vagy ezzel tudat alatt üzenik azt, hogy szinglinek lenni gáz és aki párkapcsolatban van az elfogadott.


Szerintem nincs olyan ember aki ezt pozitívumként éli meg, amikor volt párom akkor is csak teher volt, kitalálni valamit, mert hát mindenki vesz és ha te kimaradsz akkor alulmaradsz aztán félhetsz hogy lelép.

Szingliként is rossz, mert eszedbe juttatja hogy egyedül vagy.

Egyedül az ajándék boltosoknak jó, mert pörög az üzlet.

Na megyek és nyitok egy boltot szevasztok



#magány #egyedüllét #Valentin #valinap #nemjönösszesemmiazéletben
2020. febr. 11. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak egy nagy hülye üzlet, a sok majom meg rohan a plüss szívekért a boltba. Én szingliként pontosan ugyanazt fogom csinálni, mint más napokon. Reggel megmosom a fogaimat, dolgozok, aztán jó filmeket nézek (nem romantikusat), este meg olvasok (nem romantikusat).
2020. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

10 és 14 közt pár barátommal elmegyünk ünnepelni, mert az egyiküknek születésnapja van, este pedig kettő másik barátnőmmel repülőre szállunk és megyünk Olaszországba, ahol 1 hétig fogunk maradni.

A szingliség nem egyenlő az egyedülléttel. Egy párkapcsolaton kívül még lehet sok, gazdag emberi kapcsolatod. Ha pedig hosszan tartóan magányos vagy, mert még az előbb említett sincs meg, akkor ez a nap nem fog semmit számítani, hiszen minden más nap is szembesülsz ezzel.

Egyébként létezik a nemzetközi férfinap (november 19) és az apák napja is (június 21).

[link]

[link]

22/L

2020. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset.

Megpróbálom úgy intézni a napomat, ahogy szoktam és figyelmen kívül hagyni, hogy nem kellek egy pasinak se.

2020. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom a valentin napot. Nem vagyok idióta hogy minden marketing eszköznek bedőljek.

Ez a virágárusok napja.

2020. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel péntekre esik, ezért dolgozni fogok. :-) Másnap meg ide megyek: [link]
2020. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezer éve van párom és csak azért mert valentin nap lesz nem rohanok hirtelen szivecskés párnákat vásárolni. :D
2020. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hybrid night-ra megyek :P
2020. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis jim beam és battlefield 5 kombóval fogok túlesni ezen a napon (is)
2020. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olvasok, netezek, ügyintézek, dolgozok, ilyeneket teszek. Nézem a cukormázas, mézes-mázas kapcsolatban lévőket, ahogyan őgyelegnek ezen jeles nap alkalmával, és azon gondolkodom, hogy jövőhónapban is még fog tartani a zománc... akarom mondani a románc?
2020. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Beadandót fogok írni. XD 24. Éve szingli vagyok. L.
2020. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!