Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a hét évvel ezelőtti blogbejegyzésről?

Figyelt kérdés

Íme a blogbejegyzés:


[link]


Egyáltalán nem én írtam, sosem blogoltam (nem is tervezem), csak sajnos engem is hasonló jelenség traumatizált annak idején.

Szerintetek van-e változás azóta, és ha igen, akkor miben?

Változott-e azóta a munkahelyi légkör a hasonló irodai munkakörnyezet(ek)ben?



2020. febr. 11. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te most tudod, hogy háborút robbantasz ugye? Később leírom a véleményem, röviden amúgy annyi, hogy ez tipikus langymeleg semmi.
2020. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csak a sajat kornyezeterol tud beszelni, elvegre abba lat bele.


Irodaban dolgozo 30 eves no vagyok.

Vannak ferfi kollegaim 60-tol 20-ig minden eletkorbol.

De, ha valami ugyem van veluk, meg a "legaljabb" (nagyon idezojelben ertsd ezt) karbantarto csapat is maximalis kedvesseggel, elozekenyseggel szokott viselkedni.


A munkahelyrol es a fonoksegrol mond el mindent, ha, mint a blogbejegyzesben irta a csaj, a fiuk raernek bandazni, ill. megengedett nekik uvoltozni.



A masik pedig, mindenki viselkedeseert csakis sajat maga a felelos -pl. attol, hogy vannak koktelert sz*po csajok a szorakozohelyen, neki nem kotelezo hasznalnia, kihasznalnia oket. Ha megteszi, az rola is legalabb annyit elmond, mint amennyit ezekrol a csajokrol.

2020. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Te most tudod, hogy háborút robbantasz ugye?"


Őszintén? Isten és minden egyéb test nélküli entitás a tanúm, hogy fogalmam sem volt róla. Én komolyan csak arra vagyok kíváncsi, hogy mennyit változott azóta a helyzet.

2020. febr. 11. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Na szóval.


Az első vagyok. Ez vicces, mert én is az infoparkban dolgozom. Egyébként én egy fiatal férfi vagyok, de akkor gondoljuk végig is mi a franc ez a blogbejegyzés.


Ez egy sérelem. Ami félig-meddig nyílván jogos és ha én nekem kéne ezt hallgatnom nőként az irodában, akkor minden bizonnyal hasonló modon, sértett lennék én is, de azaz igazság, ha kicsit hajlandók vagyunk túl látni eme mérgező ködön, akkor mindannyian nagyon jól tudjuk, hogy ez az egész baromság.


A cégnél ahol én dolgozom, a feleséges és nős vicceken kívül, amik nem ezek a szőrös p**nájú trágár undormányokban, hanem inkább a szőke nős viccekben merülnek ki, nincs hasonló degradáció, mitöbb inkább siránkozunk a sz*r nem arányon. Szóval azért nem kell messze menni, hogy rájöjjünk, nem ez a rideg valóság.


Ezzel a bloggal ugyanaz a baj, mint az alapvető indítatással, amikor is nők nyilatkoznak férfiakról és vica verse. Sérelemből táplálkozunk, ami mérgez egyébként tökre kontraproduktív. Alapvetően van a sértett, akinek a próbálja úgy oldódna meg, ha a sérelmező abba hagyná eme tevékenységet. Viszont ezesetben a sért, meg sérti a sértelmezőt, ami hát valljuk be, olaj a tűzre.


Most elkezdhetném én is írni, hogy manapság a nők milyen üresek, mennyire szexközpontúak lettek, stb. stb. stb., viszont ha végiggondoljuk ezek nem 'nem' specifikus problémák, hanem emberi problémák. Egyszerűen egy ideje sz*r irányt vett a társadalom, s az egyének ezt érzékelik, de ebből csak úgy lehet kikerülni, ha képesek vagyunk túljutni a sértelminken.

2020. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!