Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megnéztem az egy évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéztem az egy évvel ezelőtti képeket: teljes boldogság az exemmel. Tavaly három kapcsolatom volt, ebből egy szerelem. Az idei év miért ilyen szar?!

Figyelt kérdés

Igaz, volt pár szexkapcsolatom, de nem elégít ki szellemileg. Annyira hiányzik valaki, de mióta a legutóbbi exemmel szakítottunk tavaly decemberben, mintha nem érdekelném a lányokat komoly kapcsolat szempontjából. Egy igazi randim volt idén, de az a lány is elutasított...

Mi lehet a probléma velem?


26/F


2016. szept. 7. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. egyszer fent, egyszer lent

2. a te problémádra neked kéne tudni a választ, nem nekünk kitalálni, mivel mi semmit nem tudunk rólad, nem ismerünk téged

3. ne a múltban élj, hanem a jelenben (mit nézegeted az exeddel készült fotóidat?)

4. mit teszel meg azért, hogy legyen rendes kapcsolatod, ami hosszan tartó?

2016. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha kiszagoljàk, hogy régòta nem volt senkid, akkor annak analógiàjàn te nem is kellesz senkinek. Én is jàrtam ìgy tavaly csak azért kaptam kosarat, mert régòta nem volt normàlis kapcsolatom...
2016. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán hogy nem a minőségre, hanem a mennyiségre mész. Nem válogatsz, csak jajj, gyorsan legyen valaki, hátha ő lesz az igazi. Egyikről a másikra szállsz és ez szerintem meggondolatlanságra utal. Én sem szívesen ismerkednék ilyen emberrel. Egy olyan ember tud erősen vonzani aki magabiztos, tudja hogy mit akar, nem kapkod és nem görcsös, nem társfüggő.
2016. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán rájöttek végre,hogy milyen felszínes vagy.
2016. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lel, erre lepontoznak ;) pedig en nem hazudtam :) tenyleg ezt kifogasolta az illető, aki a sztorimban szerepel
2016. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mondjuk szexkapcsolatok helyett miért nem randizol inkább?

menj fel akár társkeresőkre is és ismerkedj.+ a való életben is. ha valakivel kölcsönös a szimpátia,akkor meg hívd el randizni. nem fog a sült galamb a szádba hullani.

2016. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Randiznék, ha lenne kivel. Fent vagyok társkeresőn, de sehol semmi.
2016. szept. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!