Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kedvesem mindig jumurzsák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kedvesem mindig jumurzsáknak hív, nem szeret igazán? L18

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok lányok? Egyáltalán ki az a jumuzsák?
2020. febr. 11. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Gárdonyi Géza: Egri Csillagok. Kicsit szégyen, hogy nem tudod ki az. Elég gáz, ha hozzá hasonlít a pasid amúgy :D
2020. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jumurdzsák az Egri csillagok c. regény egyik szereplője, török janicsár vezér volt.
2020. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, szerintem direkt bunkózik hogy fehúzzon.
2020. febr. 11. 22:31
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy véletlenül félszemű?
2020. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egri Csillagok... ideje lenne rendesen elolvasnom, ha már nem tettem meg, amikor még kötelező volt.

Azért annyira emlékszem belőle még, hogy Jumurdzsák egy török katona volt. Ő rabolta el a regény két fontos szereplőjét, Bornemissza Gergelyt és Cecey Évát... és továbbiakban is fontos szerepe lesz.


Férfiként nem látok rá értelmes magyarázatot, miért hív így. Talán valamilyen negatív tulajdonságodra akar rámutatni, ez lehet az, hogy úgy érzi, uralkodsz rajta. Mérget ne vegyél arra, amit írtam most, ez csak következtetés, saját vonalról, hisz nem ismerem a párodat.


Nyílt kommunikációt javasolok erről, illetve arról is, merre tart a kapcsolatotok. Nekem annyira nem tűnik kedvesnek.

2020. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel túl sok török sorozatot? Mert lehet h azért hív így.
2020. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-nak: Nem nézek. Semmi törökös nincs bennem. :D
2020. febr. 11. 22:45
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy a pasid se tudja ki az, csak tetszik neki ez a szó. Te meg kérdező nagyon műveletlen vagy, ha ilyet nem tudsz.


De remélem, hogy ez csak egy troll kérdés.

2020. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as nem tudom, hogy tudja e mert kockul általába. :))
2020. febr. 11. 23:13
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg molett vagy? ( Jumurdzsák ......gyomorzsák ???)
2020. febr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!